Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarázzam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el, hogy nekem nem kell más csak ő?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy suliba jár velem, de a szülei még nem tudják és a nővére is odajár ezért nem vagyunk együtt suliban. Ha oda jön egy lány aki nekem semmit sem jelent max ismerős, de amúgy sem az esetem mert egy büdös ribanc és ad 3 puszit akkor a barátnőm elkezdi mondogatni,hogy ez így neki nem jó inkább legyen vége, nem érzi jól magát hogy adogatják a puszit ő meg nem adhat stb... de aztán a szemembe mindig azt mondja hogy ne legyen vége mert szeret. Mit csináljak vele?? Hiába mondom hogy ő nekem semmit nem jelent, én bele vagyok szerelmes ilyenek nem érdekli.. 4 hete vagyunk együtt..
2010. nov. 26. 13:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
sztem meg köszönj akinek akarsz, nehogy már rövig pórázon tartson téged... magyarázd el neki h te őt szereted ezért felesleges a féltékenykedés. és különben is, mondja el a szüleinek h együtt vagytok, neki is jobb lesz.
2010. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, tudja hogy én csak őt szeretem.. nekem is szar mikor más fiúkkal hülyéskedik.. meg egy csávó rá van nyomulva... Ma is azon vesztünk össze , gyerek hozzásimult és megírta nekem bnőm.. én meg átmentem óra kellős közepén pofán basztam kaptam egy igazgatóit és most ezen van a vita... szerintetek??-.-
2010. nov. 26. 14:27
 13/23 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a puszilkózás témát! Mi értelme van? Mai hülye divat a fiatalok között.
2010. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Elég agresszív vagy, mégis úgy beszélsz mint egy papucs. Egyébként meg legyél rafkósabb, egy kis ügyességgel akármikor leszerelhetsz egy puszilkodós lányt...
2010. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Pl?:)
2010. nov. 26. 14:56
 16/23 anonim ***** válasza:
Vond félre komolyan megbeszélni vele a dolgot, esetleg valami szívességgel lekötelezni annyira, hogy tiszteletben tartsa a kérdésed. (velem konkrétan megesett, egy ritka mangát szereztem a lánynak) Vagy, bár szerintem nem vagy olyan hülye, h ne próbáltad volna, elég ha szimplán csak köszönsz, puszi nélkül. Talán az is elég ha mg kérdezed, hogy mit kell csinálnod hogy abba hagyja, vagy hogy miért csinálja mégis. Ha van bennük egy kis szégyenérzet, abbahagyják ezt a gyerekeskedést.
2010. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Persze volt olyan, de odaáll elém.. megborítani csak nem fogom.. és már mondtam is neki hogy hagyjál békén..:S
2010. nov. 26. 15:10
 18/23 anonim válasza:
basszus...bocsi, de a csajod túlzásba viszi az ilyesmikkel...mit akar?hogy szakítsd meg mindenkivel a kapcsolatodat érte, aztán meg mikor a tulajdonában érez téged akkor meg szépen otthagy, mert nem lesz mire féltékenynek lennie és nem lesz meg a "tűz"...a legtöbb ember ez nem is tudatosítja...hidd, el, tapasztalatból beszélek...ezt ő kell megbeszélje saját magával, hogy nincs abban semmi gáz, ha te mást köszönés gyanánt megpuszilsz...ennyi...el kell fogadja és kész
2010. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
De nem fogja elfogadni, hanem lekoccan:S
2010. nov. 26. 15:31
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérd meg az ismerőst, hogy ne puszilgasson.
2010. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!