Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennél a lánynál esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél a lánynál esélyem? Vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
én egy 18 éves fiú vagyok a lány 19 éves nemrég szakítottak a pasijával. én nagyon szeretem ezt a lányt minden héten legalább háromszor találkozunk nálam szoktunk lenni. mondtam már neki hogy szeretem és nem akarom elveszíteni. 2szer smároltunk de mindig azt mondja h csak barátok vagyunk meg minden. szerintetek? én belehalok ha mással jön össze én akarom őt
2010. nov. 25. 21:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
nem hiszem sőt
2010. nov. 26. 00:03
 22/27 anonim ***** válasza:

Akkor minek tetted fel a kérdést, ha senki nem tudja felnyitni a szemed?:D


Igaz azt mondta, hogy nem akar tőled semmit. Lehet, hogy kiröhögött, amikor szerelmet vallottál neki. Ugyan a barátnőjével van inkább helyetted. Igaz, hogy mondta, hogy ha még össze is jönnétek megcsalna.

De az tuti, hogy szeret téged!

Így jó?:D

2010. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Itt egy megoldás van:

Kérd meg a kezét, de legalább egy csokor rózsával.

Valami szép köves gyűrűvel...

Térdelj le elé és mondd meg neki, hogy Te már nélküle nem akarsz élni és legyen a feleséged.

A barátnőjét meg hozd össze valakiel, hogy ne kavarjon be.

Sok sikert!!

2010. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
több mint biztos h cs szpat...nem érdemes ilyenre áldozni az időd. (de mondjuk könnyen mondom innen:D én is voltam már szerelmes aztán tom h azér ez nem teljesen így megy) ez a baj az problémára: hagyad a gcibe! vagy ha jól néz ki bszd meg alaposan, és azután hagyd ott a gcibe!
2010. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
kértem hogy aludjon nálam de azt mondta h az hülyén jönne ki. de ma este dvd-zünk nálunk bármi lehet
2010. nov. 30. 15:14
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne legyél erőszakos. Még nem heverte ki a szakítást. Várj egy kicsit had lélegezzen fel.
2010. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Pj0tr ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdezőket.

Akkor tessék egy válasz, amit hallani szeretnél:

Minden rendben lesz. Kicsit még gondolkodnia kell, de aztán rájön, hogy te vagy a herceg a fehér lovon, aki megmenti a gonosz barátnőjétől, aki csak bulizni és szórakozni vinné...

Most pedig lássuk a valóságot:

A csaj szivat. Félre ne érts, azt nem mondtam, hogy direkt vagy rossz szándékkal, de gondold végig. Akarni nem akar téged, de biztonságban érzi magát. Tudja, hogy te ott vagy bármikor, csak szólnia kell és ápolgatod. Nem beszélve arról, hogy a hiúságát és az egóját legyezgeti, hogy van egy fanatikus - igen kedves kérdező az vagy - hódolója.

Ne elhidegülj tőle, hanem felejtsed el. Teljesen. Nincs más kiút. Ha belemész a maradjunk barátok részbe akkor mindig ott fog lebegni a szemed előtt a remény, hogy na majd a következő kapcsolata után ott várom a kijáratnál...

Ne legyen igazam, de ez a véleményem és sajnos van belőle tapasztalatom is.

2010. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!