Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennél a lánynál esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél a lánynál esélyem? Vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
én egy 18 éves fiú vagyok a lány 19 éves nemrég szakítottak a pasijával. én nagyon szeretem ezt a lányt minden héten legalább háromszor találkozunk nálam szoktunk lenni. mondtam már neki hogy szeretem és nem akarom elveszíteni. 2szer smároltunk de mindig azt mondja h csak barátok vagyunk meg minden. szerintetek? én belehalok ha mással jön össze én akarom őt
2010. nov. 25. 21:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ha már smároltatok, tuti érez valamit, csak szerintem a barátságot félti. próbálj meg jobban harcolni érte, ne hagyd elszökni ha ennyire szereted:)
2010. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nem hagyom én mondtam neki h nem akarom h mással jöjjön össze. a barátnőjét utálom mert sokszor miatta nem jön hozzám mert mennek el máshová együtt..meg most hétvgén miatta mennek szalagtűzőre és félek hogy bepasizik. nem akarom elveszíteni és nem akarom h másokkal találkozzon. csak velem :(
2010. nov. 25. 21:50
 3/27 anonim ***** válasza:
Azért nem kötheted magadhoz..Az szép és jó hogy szereted, de hagyd élni őt is..Tudod élni és élni hagyni.. Ne láncold maagd mellé hisz a végén még ezért fog elhagyni..22/F
2010. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
tudom de féltem :( félek h elveszítem :( szeretném ha velem lenne és fáj mikor azt mondja h csak barátok :'( de én őt akarom. amikor megmondtam neki h szeretem kinevetett h ez még túl korai.. én akkoris vele szeretnék lenni :(
2010. nov. 25. 22:02
 5/27 anonim ***** válasza:
pedig érez valamit...vagy csak kihasznál, mert tudja, hogy szereted és mégis melletted marad,mint barát csak, ami fura. ez a két lehetőség szerintem
2010. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
remélem szeret. a pasiját csalta azt mondta engem is csalna ha járnánk de engem nem érdekelne csak legyen velem. a barátnője meg azt mondta h a lánynak nem tetszek csak barátkozik de biztos h hazudik én szeretem őt és azt akarom h szeressen ő is. mit tegyek ezért?
2010. nov. 25. 22:27
 7/27 anonim ***** válasza:
jól értem csalta a pasiját?? és téged is csalna ha összejönnétek...te jó ég...
2010. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
igen de a pasi hibája volt mert nem figyelt rá nem foglalkozott vele. én vigyáznék rá de ne ezzel foglalkozzatok adjatok tanácsot
2010. nov. 25. 22:51
 9/27 anonim ***** válasza:

Az előbb írtad, hogy megmondta, téged is csalna.

Szerintem ez egy komolytalan lány. Vagy nem foglalkozol vele vagy törődj bele, hogy egyike leszel a fiúinak. és mivel tudja, hogy szereted, simán hülyére vesz majd téged.

2010. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
de ezt csak mondja. adna legalább esélyt én vigyáznék rá és nem hagynám h csaljon
2010. nov. 25. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!