Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennél a lánynál esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél a lánynál esélyem? Vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
én egy 18 éves fiú vagyok a lány 19 éves nemrég szakítottak a pasijával. én nagyon szeretem ezt a lányt minden héten legalább háromszor találkozunk nálam szoktunk lenni. mondtam már neki hogy szeretem és nem akarom elveszíteni. 2szer smároltunk de mindig azt mondja h csak barátok vagyunk meg minden. szerintetek? én belehalok ha mással jön össze én akarom őt
2010. nov. 25. 21:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Rizikós eset. Van egy jó mód, hogy kösd magadhoz. Ő tudja hogy hajtasz rá, ezért neki nincs kihívás belőle. Azt mondom próbálj elhidegülni tőle, és ezt ő észreveszi. Ez azért előnyös, mert számára kényelmetlen lesz, és mit csinál az ember ha nem érzi kényelemben magát? Próbál ellene küzdeni. Ez ösztönös reakció.


Nálam nem 1 csajnál jött ez a taktika be,

2010. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
szia. a legjobb barátnőmmel ugyan ez a helyzet. amúgy vicces ha a barátnőjét azért utálod mert vele is foglalkozik.mond el a csajnak is aztán mehetsz amerre látsz. szóval a barátnőm ugyanebben a helyzetben van ő is smárolt a sráccal és csak hülyítésből mert unatkozott és jól esett neki. a srác háta mögött mindig nevet rajta h mégis mit képzel és nem jön be neki ez a dolog h megakarja fogni. amúgy ha azt mondja h csak barátok azalatt mit nem értesz?
2010. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
ez az elhidegülés nem menne. tegnap nem volt msnen és azthittem beleőrülök. nem bírom nélküle
2010. nov. 25. 23:34
 14/27 A kérdező kommentje:
utolsó attól mert te meg a r*banc barátnőd ekkora k*vák vagytok még ne szólj bele kössz.. attól mert ő ezt csinálta Ő nem ezt.. a csak barátok meg akkor miért smárol velem..
2010. nov. 25. 23:35
 15/27 anonim ***** válasza:

Öcsém, annyira sötét vagy!!

Ez a csaj ott szivat, ahol akar...Te meg mint valami pincsi mész utána...vágd le a tököd, mert így nem vagy ffi.

Egy nőnek sem kell, aki liheg utána...lehetsz vele odaadó, de ne add fel önmagad...

Meg mi az, hogy nem mehet el a bnőjével vhova....

Így tuti menekülni fog előled, ha le akarod kötni.

Gondolkozz...de kétlem, hogy ígyí bármi is lenne...komolyabban tuti nem.

Sajnálom, ez a való világ!

2010. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Te ezt akarod, meg ezt akarod, meg még azt is akarod, de te ezt nagyon akarod ám. Ember...hol van itt az, hogy ő mit akar? Egy ilyen dolog két "részes". Te egyedül kevés vagy. Azt is nagyon kell nézni, hogy ő mit akar. Ha neki jobb nélküled, akkor úgy legyen. Hiszen te azt akarod, hogy neki jó legyen. Vagy nem??


Ha meg csalta a barátját és azt mondta, hogy téged is csalna, akkor szerintem ő olyan kis könnyű erkölcsű lány, aki szórakozgat a srácokkal, mint most veled. A barátnője meg szerintem igazat mond, mert ha nem így lenne, akkor mérges lenne rá a csaj és nem vele menne el ide-oda helyetted.

2010. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

hát mert a drága barátnő beleviszi a rosszba mivan ha elkezdenek pasizni? utálom a csajt nagyon :@


de ő se tudja h mit akar hiába mondja azt h csak barát akar lenni nem hiszem el biztos h szeret csak még nem biztos magában

a pasija meg is érdemelte ő nem vigyázott rá engem nem tudna megcsalni. a barátnőjének meg akkor se hiszek biztos levágott egy hisztiz h foglalkozzon vele is

2010. nov. 25. 23:48
 18/27 anonim ***** válasza:

Tudod itt ki hisztizik?

Te.



"Mi van ha bepasizik?" (vagy valahogy így írtad, pontosan nem tudom, már fáradt vagyok). Most mondtad, hogy szeret, nem? Akkor miért pasizna?


na ugye, hogy ugye...

2010. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
mondom h nem biztos benne. és gondolom ha már a csaj pasizik ő se maradjon ki belőle. nem akarom elveszíteni ááá
2010. nov. 25. 23:53
 20/27 anonim ***** válasza:
huhh még én vagyok a r*banc?:D már ne is haragudj de te hisztizel itt h neked kell a csaj akiről leírás alapján látszik h szórakozik. tudod ha nekem tetszene valaki és smárolnék vele nem mondanám h hát csak barátok. gondolkozz el lehet már rég elüldözted magadtól csak meghagyott h szórakozhasson veled
2010. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!