Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errre kérdése:

Mit tegyek? Megőrülök!

Figyelt kérdés

A barátom elhagyott 1hete, visszakönyörögte magát, azt mondta hülye volt, többé nem tesz ilyet. Mondtam neki, csak akkor fog menni, ha tényleg komolyan gondolja, erre..ma/most megint elhagyott, érzelmek nélkül:( Csak az a baj, hogy szeretem, de nem bírom a hiányát:(

Most mit tehetnék?:(


2010. nov. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

először is hívd át a legjobb barátnődet, egyetek csokifagyit, és sírd ki magad neki.

másodszor pedig próbáld elfelejteni! ha kétszer megtette egyértelműen megtenné harmadszor is. akármennyire nehéz, ha most összeszeded magad, megkímélheted magad a későbbi csalódásoktól..

2010. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi

csak minden nap találkoztunk, vele terveztem mindent, barátaim sincsenek, csak ő volt, csak is ő! Nem bírom elképzelni magam nélküle, annyira fáj, hogy nem érdeklem már annyira mint ő engem:(Nem tudok megnyugodni, számomra csak ő létezik, és nem tudom elképzelni azt, hogy más fiúval legyek..vagy ő 1 másik lánnyal, és egy fiú sem fog érdekelni:(

2010. nov. 25. 21:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen :'( :'(
2010. nov. 25. 22:02
 4/7 Charon válasza:
Tudom mit érzel, de az a lényeg ne tegyél kárt magadban. Sose bocsájtsd meg neki, amit veled tett. Egy jó darabig biztos nem teszed túl magad rajta, és ha nincsenek barátaid, akkor nézzél jó sok filmet, vagy halgass zenét, esetleg kezdj el játszani egy MMORPG-vel. Mindenképp foglald el magad, hogy minnél kevesebbet gondolj rá. az idő elmulasztja az emlékét. (lehetőleg Hátsó szándékot ne halgass! attól még depisebb leszel:) )
2010. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, csak nem birok belegondolni semmibe :(

meg abba sem, hogy vannak még normális fiúk.

Meg félek, hogy vissza akar jönni és meg megbocsájtok, és megint megteszi, de annyira szeretem:(:(:(:(

2010. nov. 25. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megint visszakönyörgi magát, dolgoztasd meg... Ne add be olyan könnyen a derekad, hanem várj egy kicsit, hogy mennyire is vagy neki fontos... ha valoban szeret, úgy mint te Őt, akkor pár napig úgyis esdekel... de te 3-4 nap után bocsáss meg neki max, de lehet több is (= Ha meg nem várja ki azt a pár napot, akkor meg nem is vagy neki olyan fontos, csak egy biztos pont, akihez visszamehet mindig, mikor magára marad...
2010. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, de úgy érzem már nem jön :(
2010. nov. 26. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!