Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy öszejöjjön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy öszejöjjön? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy megismertem 1 lányt interneten keresztül! Nagyon jófej és sokat poénkodtunk! Igazábol sajnos kiderült, hogy fél éve van barátja akivel 1 hónapba viszonylag sokat szoktak talizni! A csajtol kérdezgettem érdekes dolgokat.. nem részletezem! A lényeg az, hogy nem adott rájuk választ csak tett 1 mosoly jelet! Nagyon közel lakom hozzá, közelebb mint a pasija! Szerintetek? Hagyjam vagy probáljam meg?
2010. nov. 25. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ááááh :S sztem ha boldogak együtt akkor ne állj közéjük:S bocsi,hogy ezt mondom:S
2010. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha a csaj komolyan gondolja a pasijával, akkor úgyis elküld. Ha az nem olyan fontos kapcsolat, akkor meg....

Ha tényleg érdekel próbáld meg..legfeljebb nem jön össze. De ha meg sem próbálod sosem tudod meg mi lett volna ha... Nekem volt ilyen ha, és azóta is bánom, h nem léptem...bár lány vagyok. Egyébként ha boldog a pasival, akkor miért csetelget? Vagy akárhogy is ismertétek meg egymást...

2010. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem volt ilyen esetem közéjük áltam ment is a dolog hónapokig de a végén lerázott és azóta is szerelmes vagyok belé szerintem hagyd nem éri meg
2010. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen végülis kiderült, hogy van neki egy 21 éves palija akivel már leis feküdt!:) Nos elis vesztettem a szimpátiám! Köszi mindenkinek aki megprobált segíteni de tényleg nem éri meg! Másrészt meg rájöttem, hogy nem éri meg keresni bnőt! Jönni fog magátol, ha az élet is így akarja!
2010. nov. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!