Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Szakított velem az akit a világon a legjobban szeretem.. ő volt az életem. Több mint 1 hónapja történt az egész.. vele feküdtem le először meg minden. Szerelmes voltam nagyon meg nagyon szerettem. Most van egy másik barátom.. több mint 1 hónapja járunk.. egyáltalán nem érzek iránta semmit =/

Persze jo ha vele vagyok meg minden.. de azon kívül semmi..

és mégis lefeküdtem vele.. annyira szarul érzem magam emiatt =/ Mindig azt mondtam hogy olyannal sose tudnék lefeküdni akit nem szeretek.. és mégis.. egy ku*vának érzem magam. mióta nincs velem az akit szívből szerettem egyáltalán nem is érdekel mivan velem.. :S


2010. nov. 25. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy k.urva, de ne játszál más emberekkel!
2010. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de szerintem ő se szeret.. nemis tudok benne megbízni.. :S
2010. nov. 25. 17:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok és ezzel a pasival miért jöttél össze?
2010. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, ilyen is kell néha, ha nem akarod, akkor is becsúszik. nem vagy K*rva nyugi!! Igazából nem lehet mindig a szívedre hallgatni sajnos! Együtt kell élned a tudattal, hogy a szerelmed elhagyott, ne vágyakozz utána, az csak rosszabb!!
2010. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

azért szakítottunk mert nagyon sokat veszekedtünk az elmúlt hetekbe.. =/

neki azóta már volt 5 csaja.. :S

Találkoztunk egy buliban ezzel a pasival akivel most vagyok.. és hát beszéltünk msnen meg minden és összejöttünk.

Pedig már egyáltalán nem érdekel a volt pasim.. mert olyan dolgokat tudtam meg róla hogy teljesen kiábrándultam belőle.

Csak úgy érzem hogy mostmár senkiben se tudok megbízni.. ezért félek újra szeretni.. =/

2010. nov. 25. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit zavaros. Szóval már több mint 1 hónapja jársz a másik sráccal, de 1 hónapja szakítottál a volt barátoddal?

Akkor most mi van? Ez volt az ok?

Amúgy meg lehet, hogy kicsit elsietted a dolgokat, de gondolom még fiatal vagy, ilyen korban nem ritka eset. K*rva nem vagy, viszont kicsit jó ha magadba szállsz és átgondolod a történteket, addig meg hanyagolod a fiúkat.

De ez csak egy vélemény. Nem vagy könnyű helyzetben.

2010. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Legalább bulizni bírsz...Nem mintha pozitív vagy negatív lenne...


Nem is kell megbíznod mindenkiben! Szerintem most szünetelj egy kicsit és a barátaiddal töltsd az időt! Nem minden pasi ilyen görény!

2010. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jájjj.. te még olyan kicsi lehetsz, és már most kiakadtál?? Ne add fel Csajszi, a gyengék kihullanak mindig!! Légy erős!
2010. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok :)

lehet kicsit tényleg szüneteltetni kell a pasizást..

2010. nov. 25. 18:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt a részét nem értem, ha ő volt a szerelmed az életed akkor 1 hónap után hogy tudtad így kiheverni?
2010. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!