Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség kéne hogy csípjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne hogy csípjek fel az osztályban egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban tavaly nagyon utált mindig kibas--zott velem.Most egész jóban vagyunk olyanokat elmond nekem,amit másnak nem mond el.Az a probléma hogy szerelmes vagyok belé,de nem kéne hogy az legyek,de folyton rágondolok.Amúgy nem látom rajta hogy érez irántam valamit csak úgy mint egy barát,nem néz rám órán se nagyon,csak ha kérek tőle valamit.Mit csináljak hogy végre érdekeljem vagy hogy járjon velem?
2010. nov. 25. 17:20
 1/3 anonim válasza:

hát, a sztorid részben passzol az enyémmel, csak én egy teljesen ismeretlen csajjal akartam ezt csinálni, és nem tudtam, érez-e valamit, vagy sem... a tippem a következő: keresd meg azokat a dolgokat, amik közösek bennetek, és azokról beszélgessetek, értem ezalatt a zenét, filmeket stb.... pár nap múlva, amikor úgy érzed eljött az idő, hívd el kajálni, vagy akár moziba, koncertre, de inkább az utolsó 2 közül valamelyikre... lehetőleg menjetek jóval kezdés előtt, és legyetek kettesben, ha érez valamit irántad, akkor azt látni fogod, vagy esetleg érezni, ha nem, akkor kezd te... sok szerencsét ;)

16/F

2010. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolyodj meg!
2010. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezen mit értesz?
2010. nov. 25. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!