Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elfogadnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elfogadnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akinek tetszem. Beszélgettünk nemrég, szóbajött egy dolog amire nekem régóta szükségem van, és ő felajánlotta, hogy megveszi nekem. Én a pasinak konkrétan megmondtam, hogy ne számítson semmire kettőnk között, mert nem az esetem, és különben is kialakulóban van valami valaki mással... Szóval tisztáztam vele a dolgot, és ő így is meg akarja nekem venni ezt a másik dolgot. Szerintetek elfogadjam, vagy ne fogadjam? azt mondta mikulási ajándék...
2010. nov. 25. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, és tudom, hogy nehezen fogadjuk el a nemleges választ. Illetve azt is tudom, hogy csupán baráti szeretetből ritkán vásárolgatunk lányoknak. Én nem fogadnám el. Hidd el, bízik még valamiben azért csinálja.
2010. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire drága. De mivel eleve dilemma, ezért gondolom, hogy nem párszáz forintos dolog. Ezesetben ne, ne fogadd el.
2010. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én akkor elfogadnám, ha egyértelműen megmondtad, hogy nincs esélye...
2010. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor sem fogadnám el vszinüleg ha akarnék tőle valamit.

nem használok ki embereket. ha szükségem van valamire elmegyek dolgozni és megveszem magamnak.

2010. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne
2010. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy én is úgy érezném hogy cserébe elvárna valamit... Vagy minimum, hogy tartozom neki. ezért én is a nemleges válaszra hajlok, csak kíváncsi voltam másnak mi a véleménye. 4000, 5000 ft-os ajándékról lenne szó.
2010. nov. 25. 11:56
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem fogadd el, mert ez a pasi azt hiszi hogy majd meggondolod magad és lehet még valami köztetek...
2010. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Már miért ne fogadnád el? Ha nem fogadod el, ezzel azt a látszatot kelted, hogy nem tartod annyira értelmesnek, hogy felfogja, hogy nem akarsz tőle semmit. Nekem baromira nem esne jól férfiként, ha ilyet tennének velem CSAK AZÉRT, mert éreztetni akarják velem, hogy nem kellek. Ez nem erről szól.
2010. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan. Ha kiderül, hogy mégis akar valamit cserébe, legfeljebb visszaadod.
2010. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!