Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul döntöttem, mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul döntöttem, mit kellene tennem? És honnan fogom megtudni, hogy mit érez?

Figyelt kérdés

Két hete megismertem egy helyes srácot,akivel sokat dumáltunk,megismertük egymást. Azt mondta,hogy nagyon tetszek neki,és szeretné ha randiznánk,összejönnénk.Viszont neki egy nagyon hosszú kapcsolata most ért véget,és a csajt még mindig nem felejtette el,szerelmes belé. Megkért,hogy várjak rá,mert úgy érzi én vagyok az,aki mellett eltudja feledni. Én ezt elmeséltem a barátnőimnek,és azt mondták,hogy elég rosszul tettem,hogy így ebbe belementem. Igazuk lehet?

Szerintetek is? És,hogy belém szeretett e vagy nem,azt honnan fogom megtudni,megérezni, ha még semmi konkrétumot nem mondott?Van erre mód?


2010. nov. 25. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajj...!

Veled elfeljteni az exet?hát számomra érdekes!

2010. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor rossz döntés volt? A barátnőimnek igazuk van?
2010. nov. 25. 08:13
 3/5 anonim válasza:

Úgy gondolom, hogy rossz! Egy ismerősöm volt már ilyen helyzetben. Megismerkedett egy fiúval, akinek pár hete szakadt meg egy több éves kapcsolata. Kb. egy hónapig jól elvoltak, de közben elég sokat mesélt az exéről. Végül visszament hozzá, mert rájött, hogy még mindig őt szereti. Ő utána élte világát, ismerősöm meg két hónapig depi volt.


Ha még most is szerelmes a lányba, akkor felejtős. Bármikor beüthet az, hogy "próbáljuk meg újra", "megbocsátok", stb, stb...


Annak pedig alap dolognak kellene lennie, hogy amíg nem zárunk le magunkban egy kapcsolatot, nem kezdünk újba.

2010. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem volt rossz döntés. Minden esetre légy óvatos
2010. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Óvatos? Miben?

Első kettőnek is köszi a válaszokat,meglátom mit fogok tenni...

2010. nov. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!