Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a szép lányok lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szép lányok lesznek ribancok? (99%-ban)

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem,hogy pont ezek a szép lányok tehetnék meg,hogy válogatnak a fiúk közül,és csak azzal jönnek össze,aki tényleg megérdemli, ehelyett pont ezekből lesznek a ribancok,akik fűvel-fával összeállnak. Ez csak nekem ellentmondásos?
2010. nov. 24. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű - hamár szépek, akkor nem elég nekik egy pasi. Élvezik, hogy körülöttük vannak a pasik.

(OFF.:egyébként gyűlölöm a ri.biket.)

2010. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ez teljesen logikus. Végülis a fiúk hibája. Ha nem venné észre azt, hogy - mint mondatott - "bármelyiket megkaphatja", akkor nem szállna el magától annyira.
2010. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Sokan azt gondolják, hogy ettől lesznek nagylányok. Van aki nem akar lemaradni a többiektől, mert akkor kirekesztik. Ezt látják a TV-ben, ezt hallják a felnőttektől és ezért. Azt se tudja a nagyrésze, hogy milyen felelőtlen dolgot is tesznek. Valaki szimplán tényleg ribinek születik, de hidd el nem csak a szép lányok ribancok :) Ez a mai 13-15 éves korosztály... A fiúknak is az tetszik, ha kivan dobva minden. Ilyenkor a normális lány azt hiszi, hogy Ő nem szép, nem csinos és elkezd hasonlítani a "ribikre", hogy így bejöjjön a srácoknak.
2010. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint szted az összes többi lány aki nem ribanc vagyis az az 1% amit kihagytál ronda?
2010. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Minden nő r*b*nc, mert semmi sem elég neki, tisztelet a maradék 0%-nak.
2010. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

19:11 el szemben tiltakozok


én (15 f) nem szeretem, ha egy lánynak "ki van dobva mindene"


a lányok hiszik, hogy olyan szépek, pedig még nemis igazán érettek, hogy mindent kipakolhatnak


ez csak csajbetegség

2010. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
A logikád már ott hibázik, hogy nem csak a szép nők lesznek ribancok. :) Sőt.
2010. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát ami igaz az igaz, én lány vagyok, de egy bnőm sincs, mert 8-os korom óta gyűlölöm az összeset, mert annyira kétszínűek magamutagatósak, nyávogósak, kényesek, amit én nem bírok elviselni. És sajnos nem tudom miért, de nagyrészükben tényleg sokkal többet gondolnak magukról mint amennyit érnek. 23L
2010. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

A nő egy aljas lény.


- Ha olyan ronda hogy hánysz tőle akkor közeledik feléd

- Ha olyan szép, hogy szivesen szexelnél vele, lekoptat

2010. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
muszály volt ide írnom :D rám folyton rám másznak a pasik, mindig mondogatják, hogy olyan szép vagyok aranyos vagyok, és néha elkap ez a dolog, hogy miért ne, ha már egyszer azt mondják akkor el is hiszem és úgy érzem bármit megtehetek... de valahogy én mindigis ilyen nagy ő álá egy pasi egy életre centrikus voltam és most is az vagyok, akárhányan szállnak rám illetve mondogatják hogy mennyire szép vagyok, nem fekszem le senkivel, kivéve azzal akiről tudom hogy ő a nagy ő, ezt az ember valahogy meg érzi, de ez történik ha egy szép nőt el kap a nagyhitűség, ha beleesik onnan nincs visszaút, erősnek kell lenni, hogy az ilyen szenny ne húzzon le odáig, hogy fűveé-fűval lefekszik az a bizonyos szép lány, egyébként még mindig szűz vagyok, színésznőnek készülök és L/20 voltam. :)
2010. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!