Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell buliba ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell buliba ismerkedni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"Kata vagyok. Van Pepsid?"
2010. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
"Teccő ge*ci, kő kóla?"
2010. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3jeger+2teqila+1wisky=sex
2010. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
persze ha már betöltötted a 18at:):P
2010. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
BulibA? sehogy... bulibAN, meg ahogy ldeírták már!
2010. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"Gyüssz topogni gecó?"
2010. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert a nőnek a 100% tökéletes férfi szükséges, de ha csak 99,99% a tökéletessége már nem jó a pasi. Remélem azt tudod, hogy ha nőt akarsz kötözködnöd és bunyóznod tudni kell. És ez még semmi. a balhét azt keresni is kell, hogy bebizonyítsd a rib@ncn@k (így írom mert minden nő az) te vagy az igazi férfi. Ezután jönnek az anyagiak és ha heti szinten nem költesz nőre 50 rugót akkor soha nem lesz barátnőd. Ez van ezt a világot éljük és egyre magasabb lessz a mérce.


28/F

2010. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát hozzám általában úgy szoktak odajönni a srácok, hogy megkérdezik, hogy nincs-e kedvem inni valamit, és ha tetszik a srác, akkor iszunk valamit együtt, és beszélgetünk, utána meg esetleg táncolunk, aztán vagy cserélünk telszámot vagy nem.

Sajnálm amúgy az előzőt aki írt, szívből, lám ezér nem lehet csak tajparaszt gyökér pasikat találni, mert az a tévhit él, hogy bunkónak kell lenni a csajokkal.

A múltkor nekem is volt szerencsé egy ilyen felfogású sráchoz, akit aztán hasonló stílusban küldtem el, mint ahogy ő jött oda... Szóval ez kb ennyire célravezető..

26/N

2010. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ömm izé.... XD kicsit elfajultak a dolgok... XD Nem igazán szeretnék egy nőért sem bunyózni mivel engem is lányból faragtak, és hogy őszinte legyen nem nagyon vonzódok a saját nememhez xD (monnyuk az én hibám, mert nem írtam, hogy lány vagyok) Ezenkívül azok a pasik sem igazán jönnek be akik seggrészegre isszák magukat és még a bokorba is belekötnek csak, hogy jó színben tűnjenek fel...
2010. nov. 24. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondod Te mivel nőből vagy tudat alatt mégis őket szereted.
2010. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!