Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szenvedek lelkileg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szenvedek lelkileg. Segíts, hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
volt barátom elhagyott 21-év után,de nem ad választ miért, pedig már kétszer is kérdeztem tőle. Én ennek ellenére belevagyok betegedve ,segíts, hogy felejthetném el?
2010. nov. 24. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mostanság együttérzek mindenkivel,aki szakít.Velem 2 napja közölték ugyanezt 3 éves kapcsolat után. Mi még együtt lakunk,nekem egyenlőre nincs hova mennem,kiadta az utamat,hogy minél hamarabb menjek. 2napja csak sírok,és nem értem miért????
2010. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy az együtt töltött hosszú időre tekintettel, legyen kedves és mondja el, hogy mi volt az oka annak, hogy szakított veled, mert szeretnél rajta túllépni, de csak így menne, és segítsen neked ennyivel, ha már nem is szeret. nem kell hisztizni, csak normálisan megmondani neki.
2010. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezdj új életet új munka, kezdj sportolni, leépj be vallamilyen csoportba fözző tanfolyam, tánc csoport...

Ha lefoglalod magad nem lesz időd rajta agyalni és találkozhatsz egy új szerelemmel.

2010. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21 év?

hány évesek vagytok?:O

2010. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22
2010. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen egyet értek Bujokkal!

Legyen már a pasiban annyi gerinc hogy megmondja hogy mégis mi volt az oka annak, hogy szakított veled? Főleg hosszú évek után, ennyit igazán megérdemelne az ember..

Hogy hogyan felejtsd el? Az a legjobb, hogyha eleinte próbálod lekötni a figyelmedet mindennel amivel csak lehet!! Pl: vegyél valami érdekes könyvet, és olvass-olvass-olvass... Vagy nézz jó filmeket egyedül vagy akár barátnőkkel. Ha eddig nem jártál el bulizni, tedd meg minél többször és érezd jól magad, ismerkedj pasikkal (még ha nincs is hozzá kedved, akkor csak úgy alapon)

Vagy télleg találj valami új elfoglaltságot, vagy új hobbit. VAgy ha lehetőséged van a munkahelyeden túlórázni akkor tedd azt. Nagyon nehéz hetek ezek. Sajnos... :(

2010. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sexelj egyet...
2010. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igyál sokat...
2010. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!