Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok epilepsziás lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Járnátok epilepsziás lánnyal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 23:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is epilepsziás vagyok. 22 éves lány. És annyira utálom mikor valaki emiatt a betegség miatt nem akar velünk barátkozni meg együtt lenni sem. Ez a legundorítóbb dolog amit valaha is megéltem.Nem kell minket úgy kezelni mint akik félholtak. Mert sajnos megkaptam már én is ezt a jelzőt. Egy barátnőm van csak.. senki több.. nem értem miért kell elítélni ezért minket és kiközösíteni. pont emiatt jön ránk mégtöbb roham mert ki vagyunk rekesztve és én is átestem már emiatt azon a ponton hogy meg akartam halni. de szerencsés voltam mert találtam egy olyan fiut akit egyáltalán nem az érdekel hogy mi bajom. 4 éve velem van.. és érdekes azóta olyan nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok hogy csak 1 rohamom volt az is az érettségi stressz miatt. hidd el nem lesz gond ha egy olyan lánnyal jársz aki epilepsziás. csak ne gondolj erre.. és majd meglátod hogy még jót is teszel neki. és te is büszke lehetsz magadra hogy el tudtad így fogadni .szeretitek egymást és nem ítélted halálra még azelőtt hogy megismerted volna.adj neki egy esélyt . mindenkinek jár...
2011. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A bátyám epilepsziás,már 12 éves kora óta (most 18 éves),és bár nem lány,de van barátnője,és most lett 3.éve,hogy együtt vannak..Semmi sem történt amikor elmodnta neki,nem kell meiatt elitélni senkit sem,mert ugyanugy élhet egy epilepsziás mint egy normális ember.A bátyámnak 2 évvel ezelőtt volt utoljára rohama,az is csak azért,mert azt hittték már nem kell szednie a gyógyszerét,de az orvosok tévedtek..

Kérdező,jártok/jártatok már?

2011. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!