Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy olyan lánnyal/fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan lánnyal/fiúval, aki epilepsziás?

Figyelt kérdés
Nem rég ismerkedtem meg egy fiúval, ő 30 és 27 és voltak randik, jól éreztük egymás társaságát, de csak ma mertem neki elmondani,hogy mi a bajom.Nincsenek évekig rohamaim, igaz most volt, de csak azért, mert csökkentették a gyógyszert.Mikor elmondtam neki, akkor eléggé kivolt és megkérdeztem tőle, hogy el tud-e így fogadni. Mondta, hogy nagyon megleptem és még gondolkodnia kell. Mert ha lesznek gyerekek, akkor örökölhetik. Ez nagyon rosszul esik és úgy érzem, hogy engem senki sem akar majd, mert félnek ettől az egésztől és,hogy a gyerekeink is azok lesznek.De akkor mondjak le a boldogságról a betegségem miatt? :(
2010. jan. 26. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én simán tudnék, nem tudom mi a baja vele
2010. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell lemondani, komolyabb esetben jól meg kell vitatni.
2010. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Aki egy betegség miatt nem szeretne kapcsolatot, az nem is érdemeli meg a szerelmedet. Nekem nem lenne akadály.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ezen kell gondolkodnia akkor szerintem keres egy olyan társat aki megért és elfogad. Rengeteg ilyen van.

2010. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én igen. Maximum jobban figyelnék rá/d!


16/f ;)

2010. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes lenne beléd, nem érdekelné a betegséged. Szerintem ez halott ügy :(

De biztos találsz majd olyat, aki elfogad, úgyhogy fel a fejjel :)

2010. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom epilepsziás, szóval igen,de gyógyszerrel kontrolálható.Bár én még szerencsére nem láttam összeesni,de próbálunk vigyázni, hogy ne is történjen ilyen.
2010. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mért, te is úgy örökölted?
2010. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy találkozzunk még, csak nagyon váratlanul érte és kissé megijedt, mert túl sokat nem is tud erről a betegségről. Nem akarom,hogy befolyásolja az érzéseit.
2010. jan. 26. 20:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Elvileg a családban senkinek sem volt ilyen betegsége, de genetikailag van jelen nálam.
2010. jan. 26. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Értem. Hát gyerekekvállalás előtt érdemes biológiai családfavizsgálatot tartani.

Amúgy apukám is epilepsziás, de nála nem genetikailag van jelen, hanem sérülés miatt. Anyukám tudja, hogy mit kell csinálni vele és soha nem volt kérdéses, hogy azért ne jöjjenek össze, mert epilepszia...


Másik sztori: az egyik barátnőm anyukája cukorbeteg, genetikai okokból. A férje egészséges, de a barátnőm és a testvére is az lett. És nagyon boldog család, példát lehetne venni róluk sokaknak:)

2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!