Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok epilepsziás lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Járnátok epilepsziás lánnyal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 23:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

nem minden epilepsziásnak van rohama.

egyébként meg igen járnék epilepsziás lánnyal :D

2010. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem se zavarna.
2010. nov. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ezt el fogadod akkor mi az akadálya? Amugy inkább egy epilepsziás mint egy bolond csaj.
2010. nov. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A párom is epilepsziár és mióta együtt vagyunk csak 1-2 kisebb rohama volt,de nem esett össze meg semmi.Szedi a gyógyszert és kész.Ha az a lány már tapasztalt epilepsziás,akkor tudja hogyan kezelje a dolgot.

Szerintem ez nemolyan dolog ami miatt meg kellen különböztetni valakit.

Ez szerintem olyan mint a cukorbetegség, neki kell odafigyelnie magára és kész.Vagy egy cukorbeteggel is így agyalnál, h. most járnál e vele vagy nem?

2010. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a testvérem epilepsziás, úgyhogy van tapasztalatom a különböző rohamokban. Az emberek nem igazán tudnak arról, hogy milyen is ez a betegség. Van amikor csak olyan, mintha elbambulna, van amikor fennakad a szeme roham közben, de más jele nincs. Nagy roham (habzó szájjal, rázkódással) nagyon ritkán fordul elő, ha kordában van tartva gyógyszerekkel. Szóval szerintem ezzel a betegséggel teljesen együtt lehet élni, és nem kéne, hogy kizáró ok legyen egy párkapcsolatban.
2010. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

gyógyszereket szed rá úgyis így elég csekély hogy nagyobb rohamot kapjon...

nekem batárnőm kicsi kora óta epilepsziás de még egy rohama se volt most 25 éves. gyógyszerekkel kordában tartják...semmi probléma nincs ezzel.

2010. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Rudimen válasza:

persze hogy igen.

ha bejöttök egymásnak akkor 1 próbát megér, max hátulról csinálod.. ;D

2010. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

barátnőm epilepsziás,szedi a gyógyszert és soha egy kisebb rohamot sem tapasztaltam.

ebből már egyértelmű a válaszom,hogy igen.23/f

2010. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ez nem gond szerintem én járnék vele az tuti!
2010. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

00:15

Gyógyszer szedés mellett sem 0% esélye van annak,hogy valaki rohamot kapjon..Olyankor is előfordulhat.

2011. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!