Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet elszakadni?

Figyelt kérdés
Miért olyan nehéz lezárni az első szerelmet? 3 éve voltunk együtt 1 évet, azóta újra próbálkoztunk 3x(de ezek csak 1 hónaposak voltak)aztán elment gólyatáborba, megcsalt és onnantól kezdve kiadtam az útját. Ez volt szeptemberben.. most december lesz, és újra találkoztam vele egy házibuli alkalmával, és folyamatosan szemeztünk,de nem beszéltünk semmit.. annyira rossz, ha újra látom egyszerűen csak a szép emlékek jönnek elő.. miért nem működött ez újra?:( miért kellett szétmennnünk.. jó tudom, nem tudtok válaszolni,csak így gondoltam felteszem ezt a kérdést,hátha van olyan válaszoló,aki átérzi,milyen ez.. Ő volt az első minden téren.. bazinagy szerelem,oltári szeretkezések, fantasztikus programok..aaah... -.-
2010. nov. 23. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
hasonlo helyzetebn vagyok...illetve voltam:) csak 2 évet voltunk együtt. de ugyanugy nekem is az első volt mindneben. nagyon szerettük egymást és engem is megcsalt. lány vagy amugy? mert akkor egy tuti megoldás létezzik találsz valaki olyat akivel még sokkal jobb, akit még sokkal jobban szeretsz, és viszont:) és talán ő nem is fog megcsalni. tudom most azt gondolod h soha senkit nem fogsz ugy szeretni mint őt. de hidd el ha eljön az a bizonyos valaki, az uj, már csak egy emlék lesz a régi;)
2010. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom:'( Nekem is most lett vége az első olyan kapcsolatomnak, ami komoly volt... Előtte volt 2 fiú, akikkel próbálkoztunk, de nem működött. Gyuszival 4 évet voltunk együtt, most lett vége:'( Hosszú történet, hogy miért, lényeg, hogy nagyon nagy szerelem volt köztünk... Sajnos kikészített minket anyám, de ez hosszú... Mindketten nagyon megszenvedtük a szakítást és az azt megelőző időszakot (utolsó 1 hónapot). Azóta sem tudtuk még elengedni egymást, én is sírok, Ő is... Nem tudom, hogy miért nem tudjuk újrakezdeni:'( Csak Rajta áll... Sajnálom, hogy nem tudtam érdemleges választ adni, de legalább átérzem, hogy milyen rossz Neked:'( Vivi, 19
2010. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már ezek a válaszok is segítenek,vagyis nem az hogy segítség kell,csak jó látni, hogy mások is érzik, hogy ez milyen rossz.. vagyis azért kívánom nektek,hogy jöjjön rendbe az életetek! :) én nem sírok már utána, túl sok minden történt ahhoz,hogy sírhassak,egyszerűen csak vágyakozok újra mellé... lehet amúgy csak azért vagyok ilyen,mert nincs most kapcsolatom, és szeretnék már szerelmes lenni,de valahogy olyan típus vagyok,aki mindig visszalép a múltba... nem tudom... tényleg nem tudom.. az a baj,hogy amíg egy halvány kis reményt látok rá,hogy történjen valami köztünk,addig nem fogom tudni lezárni...
2010. nov. 23. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:

20:47 vagyok


Velem is az a baj, hogy amíg látok egy kis reményt, nem tudom elengedni... Persze Ő küldi nekem a jelzéseket, amik méginkább arra késztetnek, hogy reménykedjek, aztán amikor rákérdezek, hogy mire számíthatok, közli, hogy már nem szeret! Ezek után mit gondoljak... Az mindenesetre furcsa, hogy azért még Ő is elsírja magát, ha eszébe jutok, meg amiket már leírtam (tapi, puszi, stb.) Kívánom, hogy minél hamarabb jobban legyél!!! Vivi

2010. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi... azt nem is írtam az előzőnél, hogy tapiz, meg puszilgat. Bocsi, akkor összekevertem egy másik válaszommal, mert máshová is válaszoltam. Vivi
2010. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsőtől azért nem lehet valószínűleg elszakadni, mert akkor még nem volt bennünk akkora félsz, hogy mi lesz, ha sérülni fogunk, mert eddig sérülést nem érezhettünk, átadtuk magunkat az érzésnek, minden mélységével és bizalmával együtt. A későbbiekben óvatosabb az ember. Szerintem.:)
2010. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még ha nem teljesül be, akkoris nehéz
2010. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapja ért véget az első szerelem.6 évig tartott.Sírni már nem tudok miatta,de nagyon bánt.Én még mindig szeretem annak ellenére,hogy ő tett lapátra azzal az indokkal,hogy nem illünk egymáshoz és ő már nem szerelmes,nem szeret úgy ahogy kéne.Majdnem belerokkantam.Most sem könnyű.Sokszor vágyakozok érte.Talán egy msáik szerelem segíthetne,de nem látom sehol.Összeismerkedtem egy lánnyal,aki nem tetszik,nem érzek semmit és erre közben jöttem rá.Csakis Ő jutott eszembe róla amikor együtt voltunk.Igaz nem feküdtünk le.Nem tudom mit akarok most.Tiszta káosz minden. 23/F
2010. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!