Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szertintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertintetek normális hogy ennyi idő után megcsalt?

Figyelt kérdés

január 17.e óta vagyunk együtt nyár elején összeköltöztünk, ő 29 én 19 vok!

Szeptemberben kiderült hogy megcsalt júniustól aug végéig!!Megbocsájtottam, én találkoztam az exemmel és megtudta de nem csaltam meg és nem hiszi el mikor rákérdezett hazudtam h nem találkoztam és emiatt nem hiszi hogy nem csaltam meg!!!

Szeretem de túl féltékeny!!

És bizalmatlan pedig ő meg is csalt!!Tanácsot kérek mit tegyek hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk???


2010. nov. 23. 18:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

én csaj vok:(

ki vagyok idegileg emiatt:( köszönöm a tanácsokat

De valahogy rendbe hozni hogy tudnám?

2010. nov. 23. 18:35
 12/20 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél rendbehozni? Megcsalt, most meg neki áll feljebb. Nem szeret téged. Vége. Lépj tovább.
2010. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi a francot akarsz rendbehozni azon, hogy fél év után megcsalt?? Ez sose lesz normális kapcsolat. Bútorozzatok szét és felejtsd el.
2010. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen
2010. nov. 23. 18:38
 15/20 anonim ***** válasza:
Hidd el, neked akarunk jót.
2010. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szereted és nagyon fájna otthagyni őt..de 3 HÓNAPON keresztül csalt téged..ezért a kapcsolatért nem érdemes harcolni..hidd el,jobb ha elhagyod,minél hamarabb.Ennél csak rosszabb lesz később..
2010. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jajj de nagy a szájuk egyes embereknek:@

És ha ti szeretnétek vkit elhagynátok?? Naa ne viccelődjünk máárrr mindenki itt ossza az észt közbe ők se hagynák ott háh szánalmas(N)Lehet lepontozni;)

Siaa kedves kérdező:)

"Szertintetek normális hogy ennyi idő után megcsalt?"

Nem,nem normális persze mindenkinél egyén függő!Lehet,hogy nem kapott meg tőled vmit. Sexbe vigyél új izgalmas dolgokat:)

Megoldás:Beszélgessetek el,hogy ő csalt meg téged nem te őt..Te szereted annyira,hogy nem csalnád meg és ne féltékenykedjen ennyire!! Menjetek el valahova ketten pl:mozi sétálás étterem ahol kitudtok kapcsolodni:)

Addig örülj amíg féltékeny;) Ha már nem az akkor kezdj el aggódni:))

Remélem tudtam segiteni és ha szereted ne hagydd ott pár hang ember miatt:)

Sziaa

2010. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

20:04


20:03as vagyok..én egyetértek azzal,hogy könnyű azt mondani:hagyd ott!És ha a kérdező azt írta volna,hogy egyszer megcsalta,akkor biztos nem írtam volna azt amit,mert tudom hogy én sem lennék képes elhagyni a barátomat ha megcsalt..mert szeretem.Egy megcsalás az lehet megbotlás,ami után lelkiismeretfurdalás és megbánás jön..de ha valaki 3 hónapig csalja a párját,ráadásul ilyen rövid idő után,az már sehogysem jó.

2010. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát ebben is van vmi:)
2010. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én sajnos még harcolni akarok ezért a kapcsolatért lehet hogy tényleg el kellene menni valahova:)

Én harcolok!!!!

Köszönöm aki azt mondja nem könnyű el hagyni akit szeretünk!

Hát nem könnyű és még nem is megy:(

Üdv

2010. nov. 24. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!