Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szertintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertintetek normális hogy ennyi idő után megcsalt?

Figyelt kérdés

január 17.e óta vagyunk együtt nyár elején összeköltöztünk, ő 29 én 19 vok!

Szeptemberben kiderült hogy megcsalt júniustól aug végéig!!Megbocsájtottam, én találkoztam az exemmel és megtudta de nem csaltam meg és nem hiszi el mikor rákérdezett hazudtam h nem találkoztam és emiatt nem hiszi hogy nem csaltam meg!!!

Szeretem de túl féltékeny!!

És bizalmatlan pedig ő meg is csalt!!Tanácsot kérek mit tegyek hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk???


2010. nov. 23. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, hagyd el.
2010. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
90%
szerintem nem érdemes vele lenned...de jobb ha megbosszulod kezdj neki jeleket küldeni és hagyd hagy legyen féltékeny..majd nyugodtan hagyd el de úgy h fájjon neki..de ha nem akarod akk csak szakíts vele
2010. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
most tényleg hagyjam el?de szeretem:(
2010. nov. 23. 18:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Biztos tetszik neked 19 évesen, hogy összebútoroztatok és önálló felnőtt vagy, de ez a pasi csak kihasznál. Ha szereted, ha megaláznak, akkor persze folytasd. Ja és nem 19 vok vagy, hanem egy lány.
2010. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba..egy...ha o megcsalt es neki szabadott akkor ne hisztizzen neked azert mert taliztal az exxel,akkor valaljatok fel h nyitott kapcsi es kesz...ha meg egyiknek szabad a masiknak nem hagyd a francba...en a helyedben meg sem gondoltam volna h megbocsassak neki....
2010. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

most tényleg hagyjam el?de szeretem:("


De ő nem szeret téged, hisz nem bízik benned. Jobb neked nélküle.

2010. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Rögtön ott kellett volna hagynod, nem pedig találkozni az exeddel, és hazudni róla - még ha nem is történt semmi. Azzal, hogy féltékeny, lehet, hogy csak azt éred el, hogy megint megcsal, és így ez egy ördögi kör... Ennek így semmi értelme, és én szerintem a bosszúnak sincs, mert még ennyit sem érdemel meg a csaj, csak magadat idegesíted tovább a dologgal, legalább te ne süllyedj már az ő szintjére (tudom, ezzel sokan nem értenek egyet...).

Az ő féltékenysége ezek után érthetetlen, ha te soha nem tettél semmit.

2010. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nagyon fáj az egész de már minden ide köt munkahely, barátok,...stb:(
2010. nov. 23. 18:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi nem olvastam el figyelmesen.
2010. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor is az a legjobb, ha ott hagyod.
2010. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!