Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet vagy miért ien? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carmike10 kérdése:

Mi baja lehet vagy miért ien? :/

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete vagyok együtt a barátnőmmel és most kezd el lassan kibontakozni de nagyon keveset találkozunk és nagyon nagyon messze lakunk egymástól

Mikor felvetettem neki h maradjon nem akart maradni velem mert hogy siet haza meg ienek.

Kiszeretett belőlem vagy csak félénk még v mi baja lehet?

Mindenkinek aszongya hogy nagyon szeret de így nem tudom:/

1. palija vagyok neki...


2010. nov. 23. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem szerelmes beléd és nem kíván
2010. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két hete vagytok együtt...Hagyj neki egy kis időt, hogy megszokja a helyzetet.Ne akard már most magadhoz bilincselni...Majd ha szeretne, veled lesz. Ha meg nem szeretne, akkor nem ő volt az igazi, és majd jön egy olyan lány, aki szeretne...
2010. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos elkeseredett a helyesírásod látványától..
2010. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!