Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoltam egy olyat, hogy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam egy olyat, hogy. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy új párkapcsolatom,elég gyorsan jött ránk a szerelem érzés, harmadik nap már olyan őszinte kölcsönös érzelmekről beszélgettünk, mintha mindig is egymásra vártunk volna.Én éltem már együtt pasival 5 évig,tudom minden hátrányát és előnyét az együttlakásnak!Most az új páromnál azt találtam ki, hogy nem költözök vele össze, mert mindenáron Ő kell nekem, és úgy érzem így sokkal jobban ragaszkodunk egymáshoz, ha csak ritkán találkozunk.Szóval úgy szeretném, ha a házasságig nem élnénk együtt! Ez szerintetek jó ötlet?Lehet így még hamarabb el is vesz!:) És lehet tényleg ez tenne jót egy párkapcsolatnak, nem? Komolyan érdekelne, ki mit gondol erről, ha lehet húsz felettiek véleményezzék! Köszi (26 L)
2010. nov. 23. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Te tudod, mit csinálsz, de szerintem azért nem árt házasság előtt is kipróbálni az együttélést:) Ha tényleg Ő az igazi, szerintem rossz nem sülhet ki belőle, sőt...

(22 éves lány vagyok, tudom, elég fiatal, de jó ideje együtt élek valakivel - 27/F - , akivel mi is az első naptól szinte úgy érezzük, hogy egymásnak lettünk teremtve:) )

2010. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A házasság előtti/nélküli együttélésnek vannak előnyei és hátrányai is. Van aki így csinálja, van aki úgy, ezt mindenki maga tudja. Viszont manipulálni a másikat egy párkapcsolatban nem érdemes. Semmivel. Ha nem azért csinálsz valamit, mert egyébként úgy érzed helyesnek, hanem mert ezzel kívánod elérni a ragaszkodást (neadjisten azt, hogy vegyen el feleségül), abból hosszú távon semmi jó nem fog kisülni. Maradj inkább természetes, a ragaszkodás és a házasság nem ezen múlik!

N31

2010. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy így egymásra találtatok és egy érzemlmi síkon mozogtok, de hidd el jobb ha összeköltöztök. A házasságot ne siettesd, nehogy életed legnagyobb hibáját kövesd el (ne érts félre nem vagyok irígy a boldogságodra, sőt a legjobbakat kívánom nektek).

27/L

2010. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság, mármint hogy addig nem költöztök össze míg el nem vesz. Értem én de tényleg lakva ismeri meg az ember a másikat, és ha csak ritkán találkoztok nem biztos hogy kiderül ez-az. Én 23 éves vagyok végre van egy olyan kapcsolatom ahol azt érzem hogy ő az igazi, egy éve vagyunk együtt és van, hogy 5 napot töltünk együtt folyamatosan (munkától függ) na meg persze a nyaralásos napok amikor 2 hetet voltunk egyfolytában együtt, és imádtuk, de amúgy is minden nap találkozunk és semmi baj nincs. Összeköltözést még nem tervezünk míg nincs meg mindkettőnknek a megfelelő háttér(munka, pénz, lakás) de addig leaglább jól megismerjük egymást. Úgyhogy sztem ez nem túl jó ötlet. És mióta vagytok együtt hogy már az összeköltözésről beszélsz? Ő mit gondol/érez?
2010. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ;) Sok sikert Nektek! Amúgy tudom, hogy nem lenne belőle baj, ha összeköltöznénk, de így legalább nem sablonos, és olyan izgalmas!
2010. nov. 23. 17:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Húú azt nem merem elmondani mióta vagyunk együtt, mert lehet leszólnátok, maradjunk annyiban hogy friss kapcsolat! De ahogy berobbant az életembe,olyan jó érzéssel tölt el.Senkinél sem éreztem így, pedig már voltak kapcsolataim. Ő sem gyerek már, szóval ez nem tini szerelem. :) Ő még nem tud az ötletemről,azért fordultam előbb hozzátok, nehogy hülyeséget csináljak! Köszi mindenki válaszát,jófejek vagytok ;)
2010. nov. 23. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, és Nektek is sok sikert:) (inkább boldogságot:D )
2010. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez nem rossz otlet de eccer ketszer kene vele szeretkezned de ugyis jo ha csak a naszeszakan foktok eloszr de minden esetre ez jo otlet
2010. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ajj.. szeretkezni szeretkezünk!! :)
2010. nov. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!