Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátnőm, hogy ilyeneket mondd mindig ha fura szagot érez?

Figyelt kérdés

16 éves és ha valami fura szagot érez mindig hangosan megjegyzéseket tesz pl: pfúj valaki befingott vagy mi ez a büdös és legyezi az orrát is... legutóbb kicsit cikinek éreztem mert a boltban keltett feltűnést lehet nekem szar a szaglásom de nem éreztem semmi fingszagot erre megszólalt, hogy pfúj itt valki fingott. Aztán bámultak ránk egy páran és tök hülyén éreztem magam. Ezt kb 1 hónapja csinálja sajnos néha tömegben jön ez neki és olyankor páran furán is néznek rá/ránk. Múltkor megszólítottam, hogy légyszives fejezd már be ne mondd ilyen feltűnően hogy más is hallja elég ha én hallom. Azóta kicsit visszafogta magát de még ha együtt vagyunk is mindig azt kérdezgeti hogy honnét jön ez a bűz és szaglászik pedig komolyan nem ézek sose semmit ritkán van mikor megcsap valami de az átlagos szagok nem pedig olyan büdös amitől üvölteni kéne hogy pfúj... Mi lehet vele? lehet csak imponálni akar ezzel nekem? Vagy ez valami mánia lett nála?


20/F


2010. nov. 23. 16:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem valami betegsége van. Nem ártana kivizsgáltatnia magát. :S
2010. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 acel ***** válasza:
barátnőm is hasonló... csak ő idétlenül legyez a kezével gyakran leverve mindent ami épp a mozgáspálya útjában van. Baromira idegesít és nem sikerült még felfogatnom vele, hogy nagyon gyerekes ezzel és iszonyatosan idegesítő!!! szal meg tudlak érteni
2010. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

miért, te mindig büdöset fingasz?:D

csak hogy írtad, hogy nincs szag.

2010. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
:O Érdekes egy lány lehet... :I 15/L
2010. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Megkérdezted már tőle mikor ezt csinálja,hogy "jól vagy??Miért csinálod ezt??:O Honnan veszed,hogy bűz van"15/L
2010. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem terhes?
2010. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
áhh nem hinném... :D amúgy kérdeztem már tőle, hogy mit éez én honnan de csak szaglászik meg legyezi az orrát :S tegnap volt az utolsó ilyen akkor épp a belvárosban a plázában nézelődtem a cipőket és akkor lehet a cipők új szagát érezte és az volt neki büdös meg fingszag :S
2010. nov. 25. 22:28
 18/22 anonim ***** válasza:
tudod mit csinálj ??? egy egészségeset fingjál az orra alá , és akkor monf h " látod bameg ez a fingszag "
2010. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát nem értem a csajt.. Mikor ezt csinálja fogd meg és mond meg neki,hogyha nem fejezi be akkor otthagyod a francba örökre... Hátha így észbe kap és befejezi..
2010. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

baz.dmeg... ezen olyan nagyot nevettem :DDD szinte előttem van a jelenet amikor ezt csinálja :DDD

feltűnési viszketegség. elég gáz mód mondjuk... :DD

2010. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!