Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyeneket a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet 1 éve ismerem, annyira nem vagyunk sokat együtt, mert ő is elfoglalt és én is, ezért nem jut időnk sokat találkozni. Mostanában olyanokat ír msn-en, hogy van-e most valakim, meg hogy miért nincs, annyira vonzó vagyok. Mellette olyan idézeteket másolgat be, amelyek kétértelműek. Mikor legutóbb találkoztunk, akkor végig a mellemet bámulta és a karomat simogatta. Olyan fura lett, nem volt ilyen velem. Én képzelődöm vagy ezek tényleg finom jelzések?

19L


2010. jún. 19. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezeket nem nevezném "finom" jelzéseknek. Ha igazad van, akkor ezt gyorsan tisztázd vele.
2010. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem leszbikus.

De ha jo barátnők vagytok miért nem kérdezel rá?

Biztos megtudnátok beszélni.

2010. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert barátnők vagyunk, de ő ilyen cinikus, nem mernék rákérdezni, mert lenézne. Mindig röhög mindenkin, meg előveszi a szarkasztikus beszólásait és ha ezt elmondanám neki, akkor velem is ilyen lenne. Csak tényleg nem értem, ő nem szokott ilyeneket csinálni azelőtt, de tök furán néz rám és ez megijeszt
2010. jún. 19. 18:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Finom jelzések?:D Ezek már konkrét célzások. Gondolom benned nincsenek ilyen érzések, szóval ne foglalkozz vele, remélhetőleg észreveszi magát. Ha nem, akkor finoman közöld vele, hogy fejezze be, ha ez sem használ, akkor kerüld a társaságát..
2010. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdésért de esetleg, te nem akarsz többet?

Vagy te nem hajlasz az ilyen dolgok felé?

2010. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, én szeretem úgy, mint embert, de épp ezért tettem fel a kérdést, hogy ugye nem csak én gondolom azt, hogy ezek utalások. De ez így kiábrándító és gáz.
2010. jún. 19. 18:27
 7/13 anonim ***** válasza:
szép csaj legalább?:D
2010. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szép hát, csak fiús. Meg én így nem akarok belegondolni, így is tök szar az egész most
2010. jún. 19. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Beléd van esve.
2010. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert egy rohadt b*zi.
2010. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!