Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem a legjobb barátnőm exébe?

Figyelt kérdés
Szval...15 éves vagyok és a legjobb barátnőm exe olyanokat mondd hogy aranyos vagyok hogy érdekel mi van vele meg ilyeneket.Mikor leveleztünk megkérdezte van-e barátom.2 éve ismerem-osztálytársam-és asszem belezúgtam!Szerintetek elmondjam a barátnőmnek?És most mit csináljak Vele?
2010. nov. 22. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát feküdj le vele, és akkor meglesz benned is az ex-faktor!
2010. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Használj bőven krémet, olajat előtte, de közben is!!

Rettentően fontos még a "kezdősebesség", melyet csigalassúsággal mérj!

Kapkodni itt nem lehet!!!

Ez nem egy akadálypálya melyet le kell győznöd!

Azonban az egzotikumok világának kapuja amelynek felfedezése rád vár... Ha sietsz örökre elszállhat mint a kék madár...

Piri45

2010. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

dehogy szerettél bele, inkább csak megtetszett.

20 alatt nincsenek komoly érzések.

2010. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

honnan tod h mit érzek vele AKAROK lenni....

de nem merem megmondani a barátnőmnek

2010. nov. 22. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mernéd?

Ha neki már nem kell, akkor mi baja lehetne?

Legfeljebb annyit mondhat, hogy vigyázz mer ő nem véletlenül hagyta ott. Ha bármi rosszallót mondd emiatt, vagy megharagszik akkor hülye ÉS/VAGY nem igazi barátnőd ÉS/VAGY még mindig érez iránta valamit és féltékeny.


20/F

2010. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értelmes felnőtt emberek ezt valószínűleg meg tudnák beszélni. De nálatok ebből csak a rivalizálás lenne...


"15 éves vagyok és a legjobb barátnőm exe olyanokat mondd hogy aranyos vagyok hogy érdekel mi van vele meg ilyeneket."


Ha nem írtad volna oda az elejére azt a számot, szerintem még 15öt se mondtam volna Rád! Egyébként azért szerettél belé, mert azt mondta aranyos vagy?

2010. nov. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem azért,mert azt mondta h aranyos vok!

Azért mert helyes és jót lehet vele beszélgetni,érdekli h mi van velem meg ilyenek!

2010. nov. 23. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit utoljára írtál az nem szerelem csak szeretet!!:)

Szereted azt,hogí törődik veled!!

Mondd el a bnődnek és probáljátok meg a sráccal hátha SZERELMES leszel és nem csak SZERETNI fogod

2010. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15évesen ennyi eszem lett volna,már éhen haltam volna.

Idióta kis pics4.Inkább menjél hógolyózni.

2010. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!