Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez valaki így? Valami hiányzik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valaki így? Valami hiányzik.

Figyelt kérdés
Egy szinte tökéletes kapcsolatom van 3.5 éve. Jókat bulizunk, jókat iszunk a barátokkal pubokban jó a szex (senki nem fölözte még le de alkalma nem igen lesz. Boldogok vagyunk, egymás lelki és testi társa. Nem megyünk el a másik nélkül sehova, ha új infó van azonnal telózunk a másiknak. Tiszteljük egymást és nem csak szerelem pár vagyunk hanem egymás legjobb barátja is :) Mégis úgy érzem valami hiányzik. Valami nem jó. És nem találom rá a magyarázatot. Aki tud segíteni mi lehet bennem legmélyen az kérem írjon és vitassuk ezt meg!
2010. nov. 22. 17:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A munka hiányzik neked meg a család.
2010. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg is munkát keresek addig (amihez nincs kedvem nem vállalom el) is takarítok. Család szempontból szüleimmel élek és ő is. Azt hiszem nem kell többet erről beszélnem. A körülmények rendezettek.
2010. nov. 22. 17:24
 13/20 anonim ***** válasza:

Menj pszichiáterhez, ha nem tudod! Most komolyan, mit érzel?

Mi a rossz neked, írd körül!

http://www.youtube.com/watch?v=NJ3aiM8K6D0

2010. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mióta érzed, hogy rossz? A pároddal már beszéltél erről?
2010. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

17:26-kor kommentelőnek írok!


Nem tudom mi hiányzik vagy mi az ami sok :S Ha leültetem azt fogja mondani, hogy "már megint lüke vagyok".



Ha van időtök térjetek ki erre-arra hátha világossá válik számomra a helyzet...


Amúgy a számot ne haragudj képtelen voltam végighallgatni. A mi szerelemdalunk: http://www.youtube.com/watch?v=JblFx1aXpeU


Imádás van!

2010. nov. 22. 17:36
 16/20 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez pedig nem terezek menni. Majd egyszer ha összetörök biztos lesz rá alkalom de nincs szándékomban olyan emberrel megosztani ezt akinek az a munkája, hogy emberek tucatjának a nyomorát hallgatja...
2010. nov. 22. 17:39
 17/20 anonim ***** válasza:

Semmi baj:)

Képzeld el milyen lenne a barátod nélkül most...

Mi lenne a jó benne?

Lenne benne valami jó??

Te önmagad vagy mellette?

2010. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál, hogy mióta van ez így..
2010. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam azon, hogy mi lenne nélküle elnézést kérek! :) Nem tudom, hogy mióta van ez így. Csak most érzem konkrétan....
2010. nov. 22. 17:59
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha csak rossz napod van, aludd ki magad!
2010. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!