Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ő is érez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő is érez valamit?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyedülálló vagyok, most kezdtem a főiskolát, egy kavarodás után visszamentem beiratkozni, és akkor ott volt Ő, már akkor éreztem valamit. Teltek múltak a napok, mégsem lépett egyikünk sem, én is próbálom azt mutatni, hogy nekem Ő közömbös. Viszont már nem egyszer figyelgettük egymást, tegnap is oda-oda nézett, meg van egy olyan érzésem, hogy várt valamire, de én közömbösen, mintha nem is vettem volna észre, lehet nem is várt semmire, de eléggé úgy tűnt. Meg nemtom az jelent-e valamit hogy vele álmodtam a héten egyszer? Rendes visszahúzódó csajnak tűnt eddig, szóval biztos nem csak megjátssza.
2011. nov. 4. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van, hónapok óta. Kerülgetjük egymást, nézzük, hívjuk, de nem történik semmi.


Könyörgöm lépj felé! Én csak arra várok, hogy ő mikor teszi meg az első lépést felém komolyabban.


22/L

2011. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hagyd őt elveszni... ha nézeget, érdekled, csak egy gyáva nyúl, mint én, és azt gondolja a férfinak kell lépnie.


Te nagyon jó alkalom vagy arra, hogy segíts nekem. MIndjárt belinkelem neked a sztorimat. Végre valaki az én helyzetemben van, de a másik oldalról.

2011. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát mi tényleg eléggé kerülgetjük egymást, de tegnap mondom, éreztem, mintha várna valamit tőlem, persze utána megunta, és elment, lehet én gondolom rosszul, de szerintem tényleg várt valamit tőlem.


Amúgy nektek milyen a viszonyotok?

2011. nov. 4. 13:40
 4/4 A kérdező kommentje:
De amúgy miért a lánynak kellene lépnie? Hát nem gondoltam volna hogy van más is az én helyzetemben. :)
2011. nov. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!