Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert orzi az exbaratnoje fenykepeit a baratom? En reagalom tul?

Figyelt kérdés
Lassan hat honapja jarunk,es mivel sokszor vagyok nala hetkoznap hasznalom a leptopjat, igy kozos kepeink nezegetese kozbe ratalaltam a volt baratnovel valo kozos fotokra, persze rogton szoltam errol. Allitotta, hogy nem tudta, hogy megvannak de azota sem torolte ki. engem nagyon zavar.
2010. nov. 22. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát ha valahol ott van a gépén, szerintem ez nem gáz. Ha gyakran nézegeti, az már gyanús. Én mondjuk kiírnám valami archív cd-re, hogy öregkoromban meg tudjam mutatni az onokáknak, de lehet hogy neki jóval nagyobb vinchestere van..
2010. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem akarja törölni, de nem jelent neki semmit. Viszont ha nézegeti meg minden az már fursca! Szerintem ülj le vele és beszéljétek ezt meg, öntsetek tiszta vizet a pohárba, nem jó az ha nincs túl a volt párján. Mondjuk ez attól is függ h vele mennyi ideje szakítottak...
2010. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Iden marciusba szakitottak, azt nem tudom, hogy szokta nezegetni vagy nem csak azt tudom, hogy a kozos fotoink mellett vannak egy masik mappaban.
2010. nov. 22. 15:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És? Miért kéne törölnie minden fotót a szakítás után? Azért vannak a fotók, hogy legyenek emlékek...
2010. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor beszéljétek ezt meg, muszáj lesz.
2010. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Miért kellene letörölni azokat a képeket? Az ex-ek hozzám tartoznak, az emlékeim úgyis megmaradnak. Ha rendszeresen nézegeti, az probléma. De tegyük fel, hogy évekig együtt éltek. Te is csak egy törölt kép, egy törölt emlék szeretnél lenni.

Nem tartom a kapcsolatot mindegyik volt barátnőmmel, de bármelyikük felhívhat, ha beszélgetni szeretne vagy segítségre van szüksége. Nem kell kukázni a volt kapcsolatokat.

2010. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szíve joga megőrizni az előző kapcsolat emlékeit... nincs jogos kérdőre vonni a gyereket!
2010. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen ez a resz igy nagyon szep nem kell kidobni az emlekeket, de szerintem senki sem orulne annak ha latna a parjat amint a hegyekbe volt kirandulni az ex parjaval, olelkeznek, csokoloznak...na meg a csajszi fehernemuben fekszik az agyban...engem nagyon zavartak az ilyen jellegu fotoik s csak azt akartam tudni, hogy tul reagalom-e.
2010. nov. 22. 15:45
 9/18 anonim ***** válasza:

Őszintén?engem is zavarna.szerencsére én csak eg yközös fotót találtam egy eldugott,sose használt fiókban vmi füzetével együtt a csajnak.

Képeket a gépéről szerencsére töröltea kérésem nélkül.Furcsa azért az ilyen dolog...amikor majd házasodik is azokat a fényképeket fogja őrizni vag ymia csoda??

2010. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavarna. :/ Elég féltékeny típus vagyok. Bár rajtam kívül még nem volt rendes barátnője, csak ilyen egy éjszakás dolgok, így nem valószínű, hogy én belefuthatok ilyenekbe :) Főleg hogy nem szereti fényképezni magát. Alig van olyan kép amin látszik az arca, és azokat se ő csinálta. :):/
2010. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!