Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi alapján rakja sorba a...

Mi alapján rakja sorba a facebook az elérhető chatpartnerek fényképeit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:01
 1/7 Danee502 válasza:

Nem biztos, de szerintem asszerint, hogy kivel-mennyit beszélsz. Vagy esetleg hogy kivel beszéltél utoljára...

De ez nem 100%

2011. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

semmi köze hozzá egyikhez se.

nekem most van egy rakat ismerős online éppen. és egyikkel se beszéltem mostanában :D véletlenszerűen rakja vagy bejelentkezés sorrendjében...

2011. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én ugy vettem észre hogy a "testvéreket" rakja elöre utánna meg belépési sorrendben
2011. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

am az utolsó válaszolónak sincs igaza.. a tesómékat sosem láttam még első helyen, és a belépési sorrend sem helyes..

én is inkább azt mondanám, h az alapján, h kivel mennyit beszélsz/mikor..

2011. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akivel a legaktívabb a kapcsolatod, és nem a napokban, hanem mindig visszatekint egy bizonyos átlagot és az alapján.
2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
es gratulalunk az utolso valaszolo megfejtette eme nagy rejtelyt :) az elozok meg... mondjuk, h fogalmuk nincs mirol beszelnek.
2012. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es igen. A sorrend az aktivitasban es egyeb parameterenek atlagaban rejlik, bar nem tartom kizartnak, hogy ez is mint minden a facebookon feszt valtozik. En pl szerelmes voltam egy csajba, kb 2 hetig feszt neztem az adatlapjat es elore kerult, pedig elmeletileg semmilyen kozos aktivitast nem csinaltunk (akkor meg:DD) es itt jegyzem meg, hogy az hulyeseg hogy a feszbook nem tarolja hogy ki kinek az adatlapjat nezi meg! ;D )
2013. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!