Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem? Lelki válságba kerültem.

Figyelt kérdés
Az eset nem rendkívüli, de megoldhatatlannak tűnik. Elegem lett a szolgaságból, de már nem elször. A férjem nem hajlandó itthon segíteni, noha egyforma mennyiségű szabadidőnk van. Ráadásul nemcsak az elvégzendő munkák nyomasztanak, henem legalább annyira azok is, amiket már nem tudok elvégezni egy betegség miatt. Úgy érzem, befellegzett a házasságunknak. Hangoztatja, hogy szeret és azt is, hogy nála jobb embert nem kapnék.
2010. nov. 22. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért mondja hogy nála jobb embert nem kapnál mert gondolja ezzel befolyásolhat....dehogynem kapnál butaság!!Én 22éves házasságból szálltam ki azt is későn (már jóval előbb kellett volna de kicsik voltak a gyerekek)és most nagyon boldogan élek egy olyan emberrel aki megbecsül!
2010. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele a dolgot. ha nem segít, akkor maradt a válás.
2010. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem válnék, ha rendbe lehetne tenni a dolgokat. Kibillentem a lelki egyensúlyomból és nagyon rosszul érzem magam. Mintha a könnyeim befelé folynának.
2010. nov. 22. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha a könnyeid befelé folynak... Beszélj a pasival és ha szemét, akkor hagyd el, mert csak ártani fog neked! Az önbecsülésednek sem használ!
2010. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem csinálnál egy darabig neki kaját és nem mosnál? Akkor kiderülne, hogy milyen ember ő valójában...
2010. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ötödik napja nem főzök, nem mosok. Főz, elém teszi, de tudja, hogy ez átmeneti állapot. Közben nem ad a macsának enni, elalszik a cserépkályhában a tűz, lefagytak a virágok a teraszon és még sorolhatnám. Gondolom ti is úgy vagytok vele, hogy a főzés, mosás mellett még ezer olyan dolgot megcsináltok, aminek nincs is értéke, de ha elmarad, meg fog látszani. Ezeket az apróságnak tűnő munkákat jól lehetne követni egy kamerával. Leesne a fériak álla, miből is áll össze egy asszonynak a napja. Arról nem is beszélve, hogy az így összegyűlt apróbb teendők összesűrüsödnek és újra rám szakadnak.
2010. nov. 22. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor a legegyszerűbb ha még ma leülsz vele beszélni de komolyan!Valahogy úgy érzem a szavaidból hogy ez még megmenthető ....szívből remélem minden jól alakul!!
2010. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is megmenthető, csak rajtatok múlik! De őszintén mondj el neki mindent, amit szertnél! És ne bunkón!
2010. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon őszintén, egyenesen kell beszélni, ugyanakkor tapintatosan is. A kommunikáció vagy megoldja a kérdést, vagy rosszabb esetben világossá válik, ha a kérdés megoldhatatlan.
2010. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most beszéltük át talán ötödször. Hangsúlyoztam, hogy utoljára próbálom meg. Hallgatott, majd azt mondta: "Az a baj, hogy te nagyon okos vagy, én meg sokkal butább." Erre mit mondhatnék? Ha így is lenne, nem a témához tartozik, vagyis nem veszi a lapot. Nagyon erős bánat-érzésem van, nagyon egyedül vagyok és nagyon magányos.
2010. nov. 22. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!