Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek, ha közel kerültem egy lányhoz, de elég messze lakik tőlem (180km)?

Figyelt kérdés
Ő vidéki,én Pesti albérletben vok.Egy szórakozóhelyen találkoztunk,azóta msn-en beszélünk minden nap,aztán megbeszéltük h találkozunk megint.Nagyon jó volt,egész este beszélgettünk,csókolóztunk,nagyon tetszünk egymásnak.Gondolkodom h elköltözök a várososba ahol lakik,ott tanultam,sok barátom van ott,csak kevés a munkalehetőség és albérletszerződésem is van.Mit csánálnátok?
2011. febr. 19. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

NE!

Költözködés egy nő miatt semmiképp.

Ha mindened meglenne, vagy amúgy is mentél volna, csak akkor...

Egy nő miatt ne válts lakóhelyet, mert kellemetlenségek is származhatnak belőle, most még akármilyen furcsa is ezt gondolni.

Járj ki hozzá, de ne költözz el miatta!

2011. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát.. szerintem először még ne költözzetek össze.. csinálhatnál olyat hogy próbaképp ott vagy egy hétig..

Vagy pár napig összeköltöztök.. 4-5nap. Ez olyan próba féle, hogy lássátok milyen lenne együtt. Mert ha elkezdenétek veszekedni vagy bármi gond lenne az alatt az 1hét alatt, akkor még nem tetted vele tönkre az életed hogy feladtad a munkád, elköltöztél stb.

Ha meg nincs semmi gond, megpróbálhatjátok.

2011. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy egy kapcsolatban -legyen az baráti vagy szerelmi- az msn-en egymásnak szánt idő nem számít, az csak illúzió. És akkor tedd fel magadnak megint a kérdést, elköltöznél egy másik városba, csak azért, mert egy buliban smároltál egy csajjal?
2011. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Első találkozás és msn után én sem terveztem semmi különöset.Csak utána találkoztunk és egész este beszélgettünk.Nagyon jó volt.Én is mondtam h tálalkozzunk még néhányszor,hogy biztosabb legyek a dolgokban.

2011. febr. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!