Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hülye vagyok. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hülye vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Per pillanat egyedülálló vagyok és nagyon szeretnék magam mellé egy szerető társat. Nem pasit, nem barátot, társat!

Egy biztos pontot az életemben. És van pár ember, akivel jól kijövök és ha kicsit rámenősebb lennék lehetne belőle akármi. Tálcán kínálkozik több lehetőség is, mégsem tudok élni velük, egyikbe se tudok beleszeretni... Egyszerűen nem megy, pedig szimpatikusak és tetszenek is. Én nem hiszek abban, hogy kialakulhat szerelem abból, ha nincs szikra, talán ez a baj. Adnom kéne esélyt, hátha több is kialakul a dologból?

Miért vagyok ennyire hülye, hogy csak annak adok esélyt, aki rögtön levesz a lábamról?

Volt egy komoly kapcsolatom, nagyon szerettem, de csúnya vége lett. Már rég volt a szakítás, de lehet, hogy még mindig maradt bennem valami, ami gátol abban, hogy újra szerelmes legyek? Volt már valaki ilyen helyzetben? Mikor nem tudott élni a lehetőségekkel?


2010. nov. 21. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még mindig maradt bennem valami, ami gátol abban, hogy újra szerelmes legyek? IGEN valószínű, hogy ez a probléma forrása.
2010. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértelek!

Nekem is hasonló gondom van.

Van egy lány akit örülten szeretek, mégis félek, belemenni egy kapcsolatba, félek a csalódástol, hogy nem tudom megadni neki azt amit érdemelne, hogy nem vagyok elég jo neki, stb.

Nagyon szeretnék már egy harmonikus kapcsolatot, de egyszerüen mikor ott a pillanat hogy sikerülne, egyszerüen nem megy tovább.


Hány éves vagy? Fiu vagy Lány?

2010. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!