Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok irígy, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok irígy, vagy a barátom önző?

Figyelt kérdés

tudni kell, önkormányzatis lakásban tengődök, segélyből, alig van valamim (majdnem üres lakás)

de amim van, azt elkéri

pl nem tudom hallgatni az mp3 lejátszóm, mert nincs füllhallgatóm hozzá

erre ő elkéri, hogy adjam neki, mert magának venne fülhallgatót és használná (nem úgy kellene, hogy veszek már szegény bnőmnek, hogy tudja hallgatni?-jelzem az ex vette nekem a lejátszót...)

másik

van egy tuti cipősszekrényem erre azt mondta, de jó, ez jó lenne nekem is otthonra, nem adod nekem?


de bnőnél ugyanez

volt egy hordozhatós vezetékes telefonom - nem bírom fizetni, így kiköttettettem (szép ez a szó)és csak mobil van. bnőm elkérte odaadtam, hogy visszaadja, ha majd kell egyszer alapon


a barátomnak hiába mondtam, hogy inkább ő vegyen nekem hallgatót, ahelyett hogy elkéri amim van, kiakadt, hogy én vagyok az irígy!!


most tényleg én látom rosszul????


2010. nov. 21. 15:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ha oda költöznék hozzá, szerintem még jobban kiéleződne a baj, még azt is a fejemhez vágná, hogy eltart.

én nem költözöm hozzá ezért

2010. dec. 4. 11:54
 12/13 A kérdező kommentje:
el is jutottunk most a szakítás pontra.
2010. dec. 4. 14:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogyha ad valamit akkor azt vagy azért adja mert szívesen ad/vesz neked valamit, de később semmiféleképpen ne vágja már a fejedhez!! Ha nekem a fejemhez vágná hogy bezzeg vettem neked ezt vagy azt, akkor én fognám és én meg az ő fejéhez vágnám azt amit vett és elküldeném melegebb éghajlatra!!
2010. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!