Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint pénzéhes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint pénzéhes és irigy vagyok, szerintem ezt ő félreérti! Vagy igaza van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a múlthéten elmentünk csavarogni, vett magának ruhákat, ezt-azt, és mondta kísérjem el vásárolni. Én előtte peccegettem neki, hogy ugye majd kajálni is elmegyünk, (mert nem sűrűn van ilyenre lehetőségünk) mondta persze, de aztán a csavargás után szóvá tette hogy kicsit alattomos voltam, mert ő úgy gondolta, majd ha megéhezünk úgyis eszünk valahol, (amúgy egy pizzériába mentünk) és hogy ezt nem kellett volna már a csavi napja előtt napokkal kikötnöm, hogy mi majd kajázunk... Mert nem sajnálja nem arról van szó, csak szerinte hülyén jött ki...nemtudom. A másik eset hogy idáig 2x volt olyan alkalom hogy kölcsön kellett neki adnom pár ezer forintot, utána pár napra rá megkérdeztem mikor fogja megadni és hogy neki ez is rosszul esett mert hogy a barátnője vagyok... Hogy úgyis megadja (kamatostul visszakaptam a pénzt). De most ezek tényleg ilyen ,,irigy dolgok" tőlem? Igaza van neki? Vagy ti vissza se fogadnátok a kölcsönt? Nem értem hogy kellene ennek működnie. :S
2009. aug. 30. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kamatot biztos nem fogadnék el, azért ez elég bizarr :D
2009. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van igazsága bőven. A ruha alapvető dolog és gondolom nincs tele pénzzel a barátod. Mondjuk oda kell figyelni egy barátnőre ha megéhezik, de gondolni kell holnapra is meg holnaputánra. Egy kapcsolat nem arról szól hogy ha a nő megkíván valamit azzonnal megkapja, esetleg ha gyereket várna tőlem.
2009. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamatot kérsz a kölcsön adott pénzre?:O Hát ez eléggé... :Sszóval van benne valami amit mond
2009. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogy kértem kamatot!!! Ő adta magától!
2009. aug. 30. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én önrész nélkül 473%-os THM-et számoltam volna fel neki. Nehogy már a nyúl vigye a puskát.
2009. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van.
2009. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, azt mondjátok igaza van. De amikor kölcsönkér akkor én azt hogy kezeljem? Ha vissza akarja adni elfogadjam?
2009. aug. 30. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem asszonyom 41 000 lóg ... :D de rá ér neki meg adni...
2009. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én néhány ezer forintot nem sajnálnék a barátomtól, ha kölcsön kérne, nem kérném, hogy adja vissza. költ ő rám sokszor ennyit is, szemétség lenne tőlem, ha visszakövetelném. főleg hogy még kamatot is elfogadjak...


nekem ő nem pénz kérdés, semmit nem sajnálok rá, mint ahogy ő sem rám.


szóval igen, szerintem is igaza van. bár a kajás dologban nem annyira talán, viszont abban, hogy a kölcsönkérés után már pár nappal be akartad hajtani rajta, az elég ronda dolog volt tőled. lehet, hogy nem vagy pénzéhes, de tényleg olyan benyomást tettél.

2009. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pfff. hát nálunk ilyen dolgokból soha nincs vita.

Szerintem ezek ilyen felesleges kötekedések, csak mert unatkoztok.

2009. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!