Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a határ, ha CSAK szexről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ, ha CSAK szexről van szó?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő. Korábban nagyon sokáig együtt voltak, nagy volt a szerelem, aztán egy harmadik személy miatt ez véget ért. A férfi lelép egy másik nővel,majd a nő kidobja..

AZ exével jóban maradt, egy évvel a szakítás után összemelegednek csak szex címszóval.

A férfi gyengéd és kedves, ölelgeti a nőtt, úgy mint akkor, amikor együtt voltak, s nyilvános helyen is megfogja a kezét, megcsókolja.

Tényleg, igazán törődik a nővel. A férfi megkérdezi, mi lesz ezután, s a nő meglepődik, hogy mégis milyen kérdés ez, hiszen csak szexről volt szó..Nem válaszol, pedig többet akar.

Búcsúzáskor a férfi megcsókolja a nőt, s azt mondja, nagyon hiányozni fogsz..


Mire gondolhat ezek után a nő? Lehet hogy ebből még alakulhat valami?


2010. nov. 21. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy ez több mint szex. itt már érzelmek is játszanak szerintem:)
2010. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szitu hasonló, csak fordított a szereposztás.

A második "összemelegedés" -től számítva 7 éve vagyunk együtt.

33F

2010. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban többnek hangzik, mint csak szex. Valószínűleg a férfi rájött, hogy mekkorát hibázott egy évvel ezelőtt, és hogy mégiscsak ez a nő kell neki. Bár én nem tudom, a nő helyében tudnék e újra bízni a férfiban... Szerintem meg kéne beszélniük a dolgot, nehogy megint sérüljön valaki.
2010. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer kialakult, már miért ne alakulhatna!
2010. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ha a nő el teljes mértékben el tudja fogadni a dolgot és túl tudja magát tenni azon, hogy megcsalták.
2010. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy a nő nagyon szereti a férfit, és fél, hogy ha felhozná az újrakezdés témáját, a férfi menekülőre fogná a dolgot...

és igen..a nő megbocsátott, s bár nem feledett mindent, annyit igen, hogy újra megpróbálja :)

nagyon köszönöm a válaszokat, szívesen várok még a továbbiakban is:)

2010. nov. 21. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet,leírnád ezután hogy alakult?
2011. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!