Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok megoldást találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megoldást találni már semmire. (? ) sírva fakadok miatta mindennap mégse megy (? )

Figyelt kérdés

Egyre jobban el vagyok keseredve,komolyan nem tudom mihez kezdhetnék.

Van egy viszonylag hosszú kapcsolatom,2 éve tart lassan,de valami borzasztó.

A barátom bevallotta az első hónapban,hogy egy fogadásból jött össze velem,hogy ki kap meg engem hamarabb,de idő közben belém szeretett,és teljesen szerelmes lett.

Én se sok reménnyel indultam neki a kapcsolatnak.

Aztán rajta tényleg észre lehetett venni,hogy szerelmes. Állandóan hívogatott,akár félóránként is,meg azért msnen is beszéltünk,bár ott sok közös témánk nem volt. Rengeteget találkoztunk,suliba együtt mentünk.

Mindig a kedvemben járt,nagyon sok ajándékot kaptam tőle,meg amiben tudott azért segített.

Aztán én ezen a nyáron csináltam egy jó nagy hülyeséget,aminek nagy része kiderült,meg hát sajnos látott néhány dolgot sajátmaga is. Ennek ellenére ő kérte,hogy maradjunk együtt,mert hogy szeret.Ő komolyan gondolja velem,mert össze szeretni költözni,amint lehetséges,csak ez ugye függ a korunktól is,meg hát velem akarja leélni az életét. Egyikünknek se volt ilyen hosszú kapcsolata.De ez nem is baj.

Na most az én hülyeségem már 4hónappal ezelőtt elkezdődött és 1hónapig tartott,de ő ezen nem tud túllépni. Megfogadja,hogy többet nem hozza fel,de ha én elmondom neki,hogy szerintem mit csinál rosszul,mi a bajom vele,akkor ezzel visszatámad. 3hónapja szinte egy 1hét nem volt összesen,amikor nyugi lett volna és nem lett volna valamiért vita.

Mindig azzal fenyeget,hogy ő elmegy innen,de még gyerek,(de nem otthon lakik),igaz sose gondolja komolyan,mert utána mindig megmondja,meg tudja,hogy nem is teheti meg,meg itt vannak a közös tervei velem. Én tegnap is elmondtam neki,hogy ettől félek,hogy itt hagy. (amúgy szerintem ezzel azért idegesít,mert tudja,hogy ettől félek) aztán mondta,hogy nem is tudna miből elmenni,nem is tudna hova menni,és nem is tudna ott miből élni,meg itt vagyok neki én is. Megigérte nekem számtalanszor,hogy tényleg nem hagy itt,mégis ez a sok idegesítés kiakaszt.

Mondtam neki,hogy szerintem engem már jobban érdekel most ez a kapcsolat,mint őt,mert nem érzem,hogy ugyanannyi figyelmet kapnék tőle,mint régen. Szeretném visszakapnia régi énjét. Mondta,hogy majd ő is megcsal és meglátjuk én mennyi idő alatt lépek túl rajta.(megcsaltam,de ő ezt nem tudja,szerintem csak sejti)

Ebben igaza van,de ha ő váltig állítja,hogy még mindig érdeklem és szerelmes és velem akarja leélni még mindig az életét,akkor nehéz lenne arra fókuszálni? És azt kimutatni,nem pedig folyton belém kötni?

Mert ez már fárasztó nekem is meg szerintem neki is.

Nem mellesleg ezzel a költözéssel kapcsolatban megkértem tegnap,hogy döntse el,hogy most megy vagy marad,mert többet nem akarok erről hallani,akkor azt mondta,hogy eldöntötte,hogy nem megy sehova és am sem akart.Tényleg szava tartó ember,megtartja az ígéretét...nálam meg pláne.


Na mi a véleményetek? Tudtok javasolni valamit?

Amúgy néha abba is beleköt,ha nem írok rögtön msnen,olyankor jön az,hogy látom el vagy foglalva,akkor szia. Meg se kérdezi mi az oka annak...de katasztrófa msnen beszélni,mert vita vita hátán,telon ritkábban beszélünk most,anyagi okok miatt,marad a találkozás,de az szinte minden nap.


2010. nov. 21. 13:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

rendben,megtehetem,hogy teszek fel képet,vagy stb. de miért nem kér meg rá szépen?

Vagy ő miért akadhat ki ilyeneken?

2010. nov. 21. 17:32
 12/17 anonim ***** válasza:
Én akármennyire szeretem a barátnőm.. ha megcsalna úgy b@sznám ki hogy nemigaz.. Mondtam amit mondtam ha ennyire érzelmi nyomorék és önző vagy hogy nem mondod el neki vagy nem hagyod el.. akkor azt kivánom hogy pusztulj meg
2010. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De még lelkiismereted sincsen te emberi selejt
2010. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért akadhat ki ilyeneken, mert megcsaltad és Veled maradt, de Te azóta sem teszel semmit annak érdekében, hogy bebizonyítsd, megbántad és Neked ő kell. Mióta megcsaltad, retteg, hogy már nem szereted, és újra megteszed, és pl. azt, hogy nem teszel fel közös képeket, annak tudja be, hogy nem is vagy neki igazán fontos, ugyanúgy, ahogy pl. ha nem válaszolsz neki egyből msnen, megint ezt szűrheti le... Elszúrtad a megcsalással a kapcsolatotokat, és nem is tűnsz úgy a hozzáállásodból, mint aki helyre akarja hozni... Miért nem engeded el szegényt, hogy találjon egy normális barátnőt, aki igazán szereti?
2010. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 nemtudommitdehogy ***** válasza:

Az előzőnél a pont.Tényleg te szúrtad el, de rendesen...Szerintem örülj hogy egyáltalán még veled van.Te próbálj meg tenni ellene hogy ismét bízzon benned. :)

Csak pozitívan! 14/F

2010. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

És az miért van,hogy ő is azt íjra ki msnre,amit én?

Mármint,ha nekem csak a neve van kint,akkor neki is csak az enyém...vagy néha azért is szól,hogy a szeretlek miért nincs ott...

2010. nov. 22. 17:00
 17/17 anonim ***** válasza:
Továbbra is ugyanaz az indok, mint eddig. Mert megcsaltad és nem tud igazán bízni benned, nem tudja már elhinni Neked, hogy igazán szereted. Te pedig nem is mutatod ennek jelét felé, se megbánásét, se azét, hogy jóvá akarod tenni. Nem értem, miért kínzod szegényt. :(
2010. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!