Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok megoldást találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megoldást találni már semmire. (? ) sírva fakadok miatta mindennap mégse megy (? )

Figyelt kérdés

Egyre jobban el vagyok keseredve,komolyan nem tudom mihez kezdhetnék.

Van egy viszonylag hosszú kapcsolatom,2 éve tart lassan,de valami borzasztó.

A barátom bevallotta az első hónapban,hogy egy fogadásból jött össze velem,hogy ki kap meg engem hamarabb,de idő közben belém szeretett,és teljesen szerelmes lett.

Én se sok reménnyel indultam neki a kapcsolatnak.

Aztán rajta tényleg észre lehetett venni,hogy szerelmes. Állandóan hívogatott,akár félóránként is,meg azért msnen is beszéltünk,bár ott sok közös témánk nem volt. Rengeteget találkoztunk,suliba együtt mentünk.

Mindig a kedvemben járt,nagyon sok ajándékot kaptam tőle,meg amiben tudott azért segített.

Aztán én ezen a nyáron csináltam egy jó nagy hülyeséget,aminek nagy része kiderült,meg hát sajnos látott néhány dolgot sajátmaga is. Ennek ellenére ő kérte,hogy maradjunk együtt,mert hogy szeret.Ő komolyan gondolja velem,mert össze szeretni költözni,amint lehetséges,csak ez ugye függ a korunktól is,meg hát velem akarja leélni az életét. Egyikünknek se volt ilyen hosszú kapcsolata.De ez nem is baj.

Na most az én hülyeségem már 4hónappal ezelőtt elkezdődött és 1hónapig tartott,de ő ezen nem tud túllépni. Megfogadja,hogy többet nem hozza fel,de ha én elmondom neki,hogy szerintem mit csinál rosszul,mi a bajom vele,akkor ezzel visszatámad. 3hónapja szinte egy 1hét nem volt összesen,amikor nyugi lett volna és nem lett volna valamiért vita.

Mindig azzal fenyeget,hogy ő elmegy innen,de még gyerek,(de nem otthon lakik),igaz sose gondolja komolyan,mert utána mindig megmondja,meg tudja,hogy nem is teheti meg,meg itt vannak a közös tervei velem. Én tegnap is elmondtam neki,hogy ettől félek,hogy itt hagy. (amúgy szerintem ezzel azért idegesít,mert tudja,hogy ettől félek) aztán mondta,hogy nem is tudna miből elmenni,nem is tudna hova menni,és nem is tudna ott miből élni,meg itt vagyok neki én is. Megigérte nekem számtalanszor,hogy tényleg nem hagy itt,mégis ez a sok idegesítés kiakaszt.

Mondtam neki,hogy szerintem engem már jobban érdekel most ez a kapcsolat,mint őt,mert nem érzem,hogy ugyanannyi figyelmet kapnék tőle,mint régen. Szeretném visszakapnia régi énjét. Mondta,hogy majd ő is megcsal és meglátjuk én mennyi idő alatt lépek túl rajta.(megcsaltam,de ő ezt nem tudja,szerintem csak sejti)

Ebben igaza van,de ha ő váltig állítja,hogy még mindig érdeklem és szerelmes és velem akarja leélni még mindig az életét,akkor nehéz lenne arra fókuszálni? És azt kimutatni,nem pedig folyton belém kötni?

Mert ez már fárasztó nekem is meg szerintem neki is.

Nem mellesleg ezzel a költözéssel kapcsolatban megkértem tegnap,hogy döntse el,hogy most megy vagy marad,mert többet nem akarok erről hallani,akkor azt mondta,hogy eldöntötte,hogy nem megy sehova és am sem akart.Tényleg szava tartó ember,megtartja az ígéretét...nálam meg pláne.


Na mi a véleményetek? Tudtok javasolni valamit?

Amúgy néha abba is beleköt,ha nem írok rögtön msnen,olyankor jön az,hogy látom el vagy foglalva,akkor szia. Meg se kérdezi mi az oka annak...de katasztrófa msnen beszélni,mert vita vita hátán,telon ritkábban beszélünk most,anyagi okok miatt,marad a találkozás,de az szinte minden nap.


2010. nov. 21. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Úgylátom megmérgezte a kapcsolatotokat ez a történet.

Hiába próbálja a srác feldolgozni, nemnagyon sikerül neki. Ezért jön mindíg elő belőle az emlék. Ott motoszkál benne a dolog.

Ezt neki kellene önmagával tisztáznia. Talán több időt kellene adni a dolognak. Mondhatnám azt, hogy tartsatok szünetet, de ez úgylátom nem lehetséges.

Ezért az ellenkezőjét mondom. Legyetek többet együtt, és olyan közös programokat szervezzetek, ami közben tudtok beszélgetni, olyanokat, ami közelebb hoz benneteket.

Így vagy elmúlik lassan ez a dolog, vagy kiderül végre a számára, hogy mit is akar.

2010. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Naponta szakít velem valamiért. Csináltam dolgokat én is,dobtam ki én is meggondolatlanul,de azért ennyire nem mentem messzire,mint most ő.

Ráadásul nem jó,hogy minden kis vita vége a szakítás...aztán békülés..

Erre kellene valami ó megoldás,mert hiábs beszéljük meg,hogy mi lenne a legjobb,hogy miben változunk,de nem megy.

Szerinted szeret még? tényleg olyan fontos vagyok neki,mint eddig?

2010. nov. 21. 13:47
 3/17 anonim ***** válasza:

Valamit biztosan érez irántad, ez biztos. Mivel a szeretenek nem a gyűlölet az ellentéte, hanem a teljes közömbösség. Tehát amíg nem közömbös, addig szeret. A maga módján. Az más kérdés, hogy ez a "maga módja" neked sem igazán jó, meg neki sem.

Talán mindkettőtöknek le kellene vonni a tanulságokat, és továbblépni.

2010. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 errre ***** válasza:
Velünk ugyanez volt.Nem csaltam meg, de sok volt a vita.Kezdtem úgy érezni, hogy elhanyagol, rá is kérdeztem azt mondta hülyeség, és szeret, és mindig velem lesz, és olyan lesz mint régen, és meg tudok majd mindent beszélni vele.Na de végülis, minden nap találkoztunk együtt aludtunk most is, mult héten, és bejelentette, hogy vége, nem is volt szomorú. Már éreztem, hogy ez lesz..nem volt olyan már mint rég..szerintem ti sem maradtok együtt sokáig..bocsi, hogy ezt írom:S
2010. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem bír túllépni azon, hogy megcsaltad. Azt hiszem, én sem tudnék. Hiába képzelem a barátommal az egész jövőmet, hiába érezném, ha nem lennék vele, hogy már nincs is életem, ha vele lennék, akkor sem érezném ugyanazt a felhőtlen boldogságot és folyton rettegnék, hogy újra megtörténik a dolog. Pláne, ha én mindent megadtam neki.

Nem hiszem, hogy változtatni tudsz rajta, hogy túltegye magát ezen. Esetleg azzal, ha most nem azt várod, hogy ő legyen olyan, mint régen, hanem Te kezdenél el olyan lenni, mint ő volt, mindent megadni neki, mindig a kedvében járni. Megpróbálni visszahozni a bizalmat, éreztetni vele, hogy Neked csak ő kell és vele akarod leélni az életed. Elviselni a "hisztijét", nem "megbotlani" ilyesmin, hogy nem írsz vissza neki, hanem tényleg éjjel nappal vele lenni és a kedvében járni. És még ez sem biztos, hogy visszahozza a bizalmát, de ebben látom az egyetlen esélyt. De ezt csak akkor tudod megtenni, ha tényleg őt szereted és Te is vele tervezed a jövődet, és képes lennél akár 1 éven át küzdeni, hogy bebizonyítsd neki, hogy ez így van. Ha nem érzed ezt, akkor inkább fejezzétek be a dolgot, mert ő csak még jobban fog szenvedni és neked sem lesz jó. 20/L

2010. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen,ő retteg attól,hogy én újra megteszem azt,amit nyáron. De én meg attól rettegek,hogy egyszer bejelenti,hogy elmegy...erre ő annyit mondott,hogy én ettől ne féljek.

Én is kevés esélyét látom,de ott van bennem a félsz.

De ha nem írok vissza,miért nem kérdezi meg,hogy hol vagyok? Miért rögtön letámad,hogy látom el vagy foglalva,akkor szia...

Azt mondta,hogy szerinte ő ugyanúgy törődik velem,mint régen és ő nem veszi észre hogy hanyagolna,mert hogy ő ugyanúgy ölelget,puszilgat,szeretget,becézget meg stb.

Ebben van valami,de régen kaptam tőle kedves smseket,most meg alig...őt zavarja az,hogy ha nekem facebookon nem közös kép van kint,meg hogy kint hagyom az msn címem és szerinte bárki felvehet,pedig eddig senki semm tette még mg...ezeken kiakad..

nos?

2010. nov. 21. 14:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kiakad, mert nem tud bízni benned. Amire régen azt gondolta, hogy kit érdekel, most már fél miattuk, hogy talán az is újabb megcsaláshoz vezethet... Miért várod, hogy ő olyan legyen, mint régen? Miért nem próbálsz meg inkább Te az ő kedvében járni, figyelni az ilyesmire, ami rosszul esik neki, minél kevesebb olyat tenni, ami bántja? Miért nem írsz neki Te kedves sms-eket, miért nem raksz ki közös képet, miért nem szeded le az msn címed, ha fennvagy msnen de dolgod van, miért nem írod ki, hogy nem vagy ott?... Nem Neked kéne most elvárnod, hogy tegyen valamit, ha félsz, hogy elhagy, akkor próbálj meg tenni ellene... Örülhetnél, hogy nem hagyott ott egyből, nemhogy még szidod is, hogy nem bír túllépni igazán :/
2010. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltad nincs miről tovább beszélni.. tégy neki szivességet és huzz el az életéből:/
2010. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni a barátodat, velem is kb ugyan ez volt... barátnőm megcsalt, saját osztálytársammal, és egyben egy jó "haverral", aztán 2 hétig maradtunk együtt kb, utána mondtam, hogy inkább legyen vége... szerettem is, próbáltam bízni benne, de már nem olyan volt, mint régen.(mármint a kapcsolatunk)
2010. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hát csak gratulálni tudok.. megcsaltad de nem tud róla?-.-''

sajnálom a srácot..

2010. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!