Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom mostanába azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom mostanába azt hogy megcsalom a párom?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert tudat alatt tényleg vágysz arra, hogy megcsald. :)
2010. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ezt álmodni:S

És utána bánt a dolog..Elmondanám neki,de nem merem ert megharagudna:s

2010. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Vagy ő csal meg téged. Velem is ilyen történt. Jónéhányszor álmodtam olyanról, hogy megcsalom a barátomat (pedig a valóságban soha nem tenném). Néhány hét múlva megtudtam, hogy a barátom megcsalt az egyik közös ismerősünkkel.
2010. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az ember az álmait és a tudatalatti késztetéseit nem tudja irányítani. :)
2010. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudat alatt vágysz rá.
2010. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vágysz rá. Lehet hogy csak tartasz tőle, hogy ő megcsal, vagy hogy tönkremegy a kapcsolatotok.
2010. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%
olyannal csalod meg a párod álmodban akit ismersz v olyannal akit nem? mert én ugy hallottam h ha olyannal csalod meg akit nem ismersz akk másra vágysz tudatalatt, viszont ha olyannal csalod meg akit ismersz akk vagy hiányolsz a párodbol egy olyan tulajdonságot ami az álmodban lévő partnerben megvan, v felismertél egy olyan tulajdonságot a párodban ami az álombeli partnerben is megvan
2010. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy erre vágysz. a pároddal pedig beszéld meg, talán rávilágítana valamire a beszélgetés, illetve nem éreznéd rosszul magad.
2010. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is csak tudat alatt hanem tudatosan is vágysz a másikra ,csak most jó pároddal nem?:$erre még nem gondoltál? csak ha tudatos jólenne ha vagy palidra koncentrálnál vagy hagyd ott !!ez nem szeretet.....vagy szex közbe is másik srác nevét szeretnéd mondani?
2010. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!