Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ír? Írjak rá én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Írjak rá én?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác...felvett msnre, egyszer rámírt ami már több mint egy hete volt, és azóta nem ír...most épp fent van... ráírjak?
2010. nov. 21. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ami nem megy, azt ne erőltesd. Nem fogunk helyetted csetelni a pasival.

Írjál rá, légy bátor. Neked kell felkeltened az érdeklődését, nem nekünk.

2010. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
több mint egy hete tetted fel a kérdést.... azóta is ezen parázol?:D írj már rá :D ha én lennék a srác és jó csaj vagy akkor örülnék is neki...
2010. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit írj rá, mindegy hogy mit, basszus, a nők ennyire félénkek?:D
2010. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Beszarás, élőben mi lenne akk veled?
2010. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mit csináltál ma? Milyen volt a napod? Voltál edzésen? Hány gólt rúgtál? (ha focizik) Meg ilyenek.
2010. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 4. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!