Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jár el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jár el a barátnőm sehova? És miért olyan éretlen még mindig?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja vagyok együtt, ő 16, én 19. Egyszerűen nem akar eljönni velem bulizni, de tulajdonképpen sehova nem jár, mert nem engedik. Folyton csak tanul, ritkán tudunk találkozni. A szexszel kapcsolatban meg csak annyit mond, hogy ő ehhez még éretlen. Miért ilyen otthonülős? Én pörgős srác vagyok és szeretem ezt a lányt, de olyan rossz, hogy nem tudunk semmi programot csinálni azon kívül, hogy találkozunk valahol. Nagyon szép lány, büszke is vagyok rá, csak ez zavar, mert sehova nem tudom elráncigálni, nekem meg igényem lenne erre. Szerintetek mit csináljak?
2010. nov. 20. 23:24
1 2 3
 21/27 Moszuke ***** válasza:

ne haragudj, de ilyen kérdésre nem kaparom össze magam, hogy értelmesen fogalmazzak:)

sztem más primitív is így van vele.

na mind1:) csak a lányt sajnálom

*sóhajt*

2010. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Engedni kell! Az, hogy ő nem akar elmenni veled bulizni nem jelenti azt egyenesen, hogy otthon ülős. Egyszerűen nem kenyere a hangos, büdös, füstös szórakozóhely... Próbálj meg máshova elmenni vele. Az pedig, hogy két hónapja vagytok együtt és nem akarja még a szexet szerintem inkább előny, mint hátrány. Annyi idő egy kapcsolatban még kb semmi. Pláne úgy, hogy van, hogy a két fél alig ismeri egymást és már akkor járásnak tekintik a dolgot ami kettőjük között éppen zajlik.
2010. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
annyi hely van, ahova el lehet menni délután, és nem 1 disco... vidd el moziba, vidámparkba, bowlingozni, menjetek uszodába, konditerembe, színházba stb ... ilyen helyekre este 8 előtt is tuti elengedik!:) A szexet pedig nem szabad erőltetni, mert ha rosszul sül el, örökre utálhat, és lelki törést okozhatsz neki ezzel! Ha úgy érzed, te nem ezt akarod, és nem tudsz rá várni, keress 1 bulizós szexistennőt!:D sztem túl rendes ez a lány neked (:
2010. nov. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Engem pontosan azért hagyott el a barátnőm, mert úgymond otthonülős voltam...pedig nem, csak én se pont a füstös szórakozóhelyekre vágytam, hanem annál jobb helyekre...és még itt is egyik kérdésemre, azt írták, hogy emiatt lúzer vagyok. Ha nem tudod elfogadni így, akkor ti is szakítani fogtok hidd el nekem...dehát a makacsság... Nem az emberi értékek számítanak, á az semmi...

Inkább megbecsülnéd amiért ilyen, hidd el, többre kell becsülni az ilyet, főleg 2 hónap után mág azt sem mondhatod el, hogy igazán ismered. Pedig ha idővel megismenéd, hálás lennél neki amiért ilyen, aki ilyen és még nehezebben is nyílik meg esetleg, egy odő múlva abból lesz az örökké kitartó pár!

2010. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
bár ilyen barátnőm lenne...
2010. nov. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nézd, a ti kapcsolatotoknak valszeg nincs jövője, mert túl másmilyenek vagytok. miattad úgysem fogja hanyagolni a tanulást, ha van egy kis esze. Ha éretlennek érzi magát, úgysem tudod lebeszélni róla a bugyiját; a leírásod alapján okos lány, aki tudja, mihez akar kezdeni az életben, és az nem a féktelen önrombolás tizenévesen.

Nem azt mondom, hogy nem kell bulizni, de neki nincs rá igénye. Keress olyan lányt, akinek van, van ilyen elég, abban biztos lehetsz. Őt pedig ne akadályozd a terveiben.

2010. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a válaszíró pasik fele azt írja, hogy "inkább megbecsülnéd", vagy "bárcsak ilyen barátnőm lenne", mégis a legtöbb pasi azokra a csajokra hajt rá, akiken a szórakozóhelyen a legkevesebb ruha van, vagy feltűnési viszketegségben szenved... Nem fura?:P:D
2010. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!