Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jár el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jár el a barátnőm sehova? És miért olyan éretlen még mindig?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja vagyok együtt, ő 16, én 19. Egyszerűen nem akar eljönni velem bulizni, de tulajdonképpen sehova nem jár, mert nem engedik. Folyton csak tanul, ritkán tudunk találkozni. A szexszel kapcsolatban meg csak annyit mond, hogy ő ehhez még éretlen. Miért ilyen otthonülős? Én pörgős srác vagyok és szeretem ezt a lányt, de olyan rossz, hogy nem tudunk semmi programot csinálni azon kívül, hogy találkozunk valahol. Nagyon szép lány, büszke is vagyok rá, csak ez zavar, mert sehova nem tudom elráncigálni, nekem meg igényem lenne erre. Szerintetek mit csináljak?
2010. nov. 20. 23:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

hát...én eljárnék veled, ahová csak szeretnél :)

18/L

2010. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj vazeg és verd ki a f*szod otthon és nem leszel kanos. Ne baxd el más életét azért, mert baszhatnékod van.
2010. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
MOndd meg neki kerek perec, hogy ezt hiányolod a kapcsolatból. És hogy jó lenne, ha legalább egyszer egyszer elmennétek valahova, mert hogy ez így nem elég "izgi"
2010. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy b*szhatnékom van? Hát már ne haragudj, de szerintem nem probléma, ha hiányolom a kapcsolatból az izgalmat és nem kedvelem az unalmas dolgokat
2010. nov. 20. 23:29
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit a szülei nem engednek valahova, az már éretlen? Vagy ha még nem akar szexet?

Szánalmas vagy, de nagyon!

2010. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem akar szexelni 16 évesen nem éretlen...sőt. Nem kell elsietni a dolgot szerintem.
2010. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Moszuke ***** válasza:
100%

16 éves te agyhalott gyökér g*ci..

éretlen? tanul ahelyett hogy bulizna?? pff

örülnöd kéne b*z, hogy értelmes lányt fogtál ki nem pedig egy átlagos szar ribancot..

2010. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
első: hova szeretnél menni? :D
2010. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"És miért olyan éretlen még mindig?"

Nem locsolod eleget.

2010. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
mekkora f*szfej primitívek vagytok
2010. nov. 20. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!