Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jár el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jár el a barátnőm sehova? És miért olyan éretlen még mindig?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja vagyok együtt, ő 16, én 19. Egyszerűen nem akar eljönni velem bulizni, de tulajdonképpen sehova nem jár, mert nem engedik. Folyton csak tanul, ritkán tudunk találkozni. A szexszel kapcsolatban meg csak annyit mond, hogy ő ehhez még éretlen. Miért ilyen otthonülős? Én pörgős srác vagyok és szeretem ezt a lányt, de olyan rossz, hogy nem tudunk semmi programot csinálni azon kívül, hogy találkozunk valahol. Nagyon szép lány, büszke is vagyok rá, csak ez zavar, mert sehova nem tudom elráncigálni, nekem meg igényem lenne erre. Szerintetek mit csináljak?
2010. nov. 20. 23:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

utolsó XD

ha jól néz ki az illető, akkor az ágyába:$

ELSŐ VOLTAM

2010. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagyunk a primitívek, akik értékeljük, hogy vannak még olyan lányok ebben a mai világban, mint a "barátnőd"?
2010. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Moszuke ***** válasza:
100%
hát öcsém.. mindjárt leköpöm magam kajak, annyira primitív vagyok:(
2010. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
le is köphetnéd, bár szerintem lesz majd, aki megtegye helyetted is..
2010. nov. 20. 23:41
 15/27 anonim ***** válasza:
29%
ha szülei nem engedik arról nemtehet...tanulni meg szeretnek a lányok:D beszéld meg vele, és eleinte ne vidd olyan pörgős helyekre, szépen lassan szoktasd hozzá a éjjeli élethez:D sok sikert.
2010. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Te pont annak az embertípusnak a példája vagy, aki megkap egy normális lányt, és nem becsülni meg:( Pedig biztos szeret téged...mások talán a helyedben örülnének, és nem elégedetlenkednének. Azt ajánlom, ha tényleg így gondolod, akkor inkább szakíts a lánnyal, mert így csak tönkrevágod az életét. Keress magadnak egy átlagos p*csát aki minden hétvégén részegen fekszik a diszkóban és 2 szó után lesz*p. azzal teljesülne minden vágyad.
2010. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Moszuke ***** válasza:
100%

nyugi nem veszem magam körbe ilyen emberekkel mint te.. ezért nemfog leköpni soha senki:)

téged fog leköpni az élet... majd meglátod.. ami késik nem múlik. isten nem ver bottal.. bla-bla és egyéb ősrégi idézet..:D

2010. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
én nem egy ribit akarok, aki mindenkivel összefekszik a diszkóban. csak változatosabb programokra vágyom a barátnőmmel. attól meg, hogy eljárna ide-oda, még nem lenne r.banc.
2010. nov. 20. 23:52
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha végigolvasod azt, amit írtál, akkor te is láthatod, hogy egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók. Nem baj az, hogy otthon ülő típus, és az sem, hogy te bulizós vagy, de ha te ezt elvárod a barátnődtől is, akkor keress olyat, aki megfelel a kritériumaidnak. Csak azért, mert szép, meg büszke vagy rá, ne tartsd magad mellett, és ne próbáld meg olyan emberré formálni, amilyen nem.
2010. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem primitívek, csak nem fogalmazták meg rendesen a véleményüket. Én megpróbálom.

1. A barátnőd 16 éves. Ennyi idősen érthető, ha még éretlennek tartja magát a szexhez, én is annak tartottam/ éreztem magam és csak 1 év után feküdtem le a barátommal (Ő 18 múlt, mikor összejöttünk). Szóval ha szereted, akkor ebből nem csinálsz ügyet, hanem kivárod, hogy késznek érezze magát rá.

2. Arról nem tehet, ha a szülei nem engedik el sehova, hanem helyette tanulnia kell otthon. Velem pontosan ugyanez volt. Amúgy se nagyon engedtek el, de a barátommal pláne nem, merthogy tanuljak, építsem a jövőmet e téren és ne szúrjam el egy fiú miatt... Végzős koromban engedtek el először 10nél tovább otthonról, akkor sem a barátommal, hanem az osztálytársaimmal. És nem azért nem mentem pl. bulizni, mert nem akartam, hanem mert nem engedték meg a szüleim. Most lassan 20 leszek, mégis ha hazautazok, ugyanúgy azt mondják a hétvégén, hogy tanuljak és ne menjek sehová. Szerencsére nem itthon tanulok, és ezért már megtehetem, hogy elmegyek hét közben, meg találkozok a barátommal. Nekem is folyton tanulnom kellett, és meg is mondtam a barátomnak, hogy nálunk ilyen a helyzet itthon. Most pedig már tényleg nincs időm a tanulás miatt, heti 4-5 órát látjuk egymást, meg max 1szer nála alszok egy héten. Kb havonta 1szer be tudok iktatni egy hosszabb programot. Ez most sajnos az egyetem miatt alakult így. A barátom megértette már az elején és kitartott mellettem, remélem még a következő a fél évet is kibírjuk, utána tervezzük az összeköltözést. Hogy hogy bírta/bírja ki a barátom? Néha én sem tudom. Ő azt szokta mondani, hogy nem azon szomorkodik, hogy nem láthat, hanem örül annak, mikor igen, és kiélvezi a velem töltött időt (akkor is, ha az 20 perc csak) és mindig várja a következő alkalmat, hogy láthasson. Mert szeret.

Szerintem ha szereted, akkor próbáld meg Te is a kapcsolatotok jó oldalát nézni, és nem azt sajnálni, hogy mennyit nem tudsz vele lenni, hanem örülni, mikor láthatod. És várj, hogy eljöjjön az idő, mikor már ő is többet járhat el. Bizonyítsd be a szüleinek, hogy Veled elengedhetik néha valahová. Kb ezt tudom tanácsolni. Ha szereted, akkor működni fog, nálunk 3 éve működik, és már "csak" 3/4 évet kell várnunk, hogy minden hétköznap éjjel egymás karjaiban aludhassunk el. 20/L

2010. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!