Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idézet arra, ha valaki elronto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idézet arra, ha valaki elrontott valamit?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolatra gondolok. Tehát ha valaki (jelen esetben egy lány) hibát követett el, és ezzel elcses*te a kapcsolatot. Valami jó kis frappáns, amelynek a lényege, hogy: ,,akur*aany*d" :):)
2010. nov. 20. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
"Elkúrtuk! Nem kicsit! Nagyon!"
2010. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te olyan furcsa kártyás vagy... valaki, aki kártya helyett szenvedélyekkel és emberekkel játszik. Én voltam az egyik dáma a játszmában. Aztán felálltál, és odább mentél... miért? Mert meguntad. Csak elmentél, mert meguntad.


A kihullott könny megbosszulja magát azon, aki okozta.


Ha az ember szeret valakit, akkor semmi szüksége arra a szóra, hogy "sajnálom".


Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked.


Mindig azt hittem, hogy a narkó is elég szar, de csak a szerelem képes istenigazán tönkrevágni az ember életét.

2010. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezek jók!
2010. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első baz d nekemis ez jutott egyből eszembe xd
2010. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ha megbántanak, ne azzal törődj hogy mennyire fáj, hanem azzal, hogy az később a megbántás feladójának mennyire fog fájni..."


"Az életben az a szép, hogy mindenki úgy b*ssza el, ahogy csak bírja."


"Mert nincs rettenetesebb, mint mikor belenézek a szemébe és látom azt a végtelen ürességet."


"Hazudik a tekinteted, minden érintésed, kimondott szavaid, az egész létezésed."


Első körben ezeket találtam, amik talán(!) jók lennének... Remélem van közöttük megfelelő:)

2010. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
google-idezetek csemegezhetsz sokat rajtuk van boven
2010. nov. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha kinyomtad a fogkrémet, azt már nem lehet visszadugni.
2010. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha megbántanak, ne azzal törődj hogy mennyire fáj, hanem azzal, hogy az később a megbántás feladójának mennyire fog fájni..."


emlékeztet arra, hogy volt egy lány, aki nem akart végighallgatni... ki tudja később mi lesz, de szerintem 100x megbánja úgyis, ha rájön mit vesztett. Szal az első igaz.


"Az életben az a szép, hogy mindenki úgy b*ssza el, ahogy csak bírja."


hát igen

2010. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezek tényleg jók. :)
2010. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!