Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h nem is egyszerű? Abszolút nem tudom mit tegyek.22/F

Figyelt kérdés

22 évesen nem volt még bnőm és az első csók sem volt meg..Abszolút nincs önbizalmam és nem vagyok magabiztos sem,sőt félénk és visszahuzodó vagyok,nehezen oldódom fel idegenek között. A másik az h kisfiús az arcom és nem érzem magam semmilyen téren 22-nrk..

Az h félénk meg stb vagyok az az alapja h nem látok születésem óta az egyik szememre és nem tudom magam elfogadni így és lencsét kell hordanom amire állandóan ügyelnem kell.. Nehezen hiszem el h kellenék így egy lánynak és őszintén szeretne.. Kort és nemet is kérnék és komoly válaszokat..


2010. nov. 20. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem sem volt még barátom, se első csók, pedig a velem egykorúak már sokszor szexelnek is. múltkor lehetett volna egy pasim de nem voltam belé szerelmes és így nem mentem bele a dologba. pedig akkor megtörtént volna. de arra gondoltam amíg nem vagyok szerelmes addig nem járok senkivel csak tetszésből.

15/L

2010. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gyakorolni, társaságba járni, lányokkal beszélgetni

ennyi

önbizalom: csak el kell hinni, hogy jó pasi vagy, és az is leszel

2010. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs a félénk és visszahúzódó fiúkkal, jobban szeretem őket, mint a feltűnőeket és nagyképűeket... Azzal sem lenne semmi problémám, hogy nem volt még barátnőd és nem csókolóztál, örülnék neki, hogy én vezethetlek be mindenbe. Szóval egyrészt szerintem létezik még olyan lány, aki inkább az ilyen fiúkat szereti és nem bánja, ha ő az első neki. Emellett ott vannak a Veled hasonló cipőben járó lányok, biztos, hogy köztük is bőven találnál neked valót. Úgyhogy bátran ismerkedj és csak add önmagad :) 20/L
2010. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt a lencsés dolgot nem nem értem. Kontaklencse? Mert arra nem kell annyira ügyelni... Különben nem vagy egyedül, én is úgy születtem, hogy fél szememre jóformán vak vagyok, de mégsem érzem magam emiatt hátrányosabb helyzetbe más embernél. Igaz ami igaz, a 3Ds filmekkel bajban vagyok, de ezt kibírom:)

Ne lény ennyire zárkózott, járj emberek közé, még akkor is, ha először nincs különösebben ínyedre. Így ismerkedsz, lehet hamarosan rád talál a nagy ő, vagy ha nem is a nagy Ő, de legalább ismerkednél...

Ha mindig otthon ülsz a gép előtt, sosem lesz barátnőd...

Mondja ezt valaki szombat este gép előtt ülve másvalakinek aki szombat este szintén a gép előtt kuksol...:p

De tényleg, ne lény ennyire zárkózott! Még lehet meg is kedveled az eljárást otthonról:)

2010. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nos a lencse valójában egy műszem, amit magamnak kell a helyére tennem, mert ha nem tenném akkor látszódna a dolog, ugyanis a rossz szemem kissebb mint a jó.
2010. nov. 20. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
barátom kicsit rugjál be,és máris leugranak a gátlások...
2010. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem nézel ki jól, akkor nincs túl sok esélyed, h bnőd legyen, mert minden nőnek csak ez a fontos. Azért ne add még fel, hátha szerencséd lesz!
2010. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 errre ***** válasza:
Bár találnék visszahúzódó rendes fiút.
2010. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 22:00-ás válaszoló, ha akarsz beszélgetni itt vagyok:D írj e-mailt ha gondolod..
2010. nov. 25. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak, mint neked. Én is félénk vagyok, és nekem sem volt még barátom, se első csók.

Nagyon együtt érzek veled.

17/L

2010. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!