Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy ő a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy ő a nagy ő, ha kapcsolat alatt nem járhatok mással is?

Figyelt kérdés

A párommal kb 1,7 hónapja vagyok. nem minden happy, de hol az. Kezd komolyra fordulni, összeköltözés, bla bla. Már lassan félek, hogy a kezem is megkéri.

ugyanis beszélgettem egy sráccal, és első!telobeszélgetésnél már ki is lőtte magából azt, amit a páromban utáltam.

(magyarázat: a párommal társkerin ismerkedtem meg, de járásunk 4. hónapjában sem regizett ki - ellenben a srác, ezt nem tudva - szintén társkeriről - első beszélgetésnél, randi előtt!azt mondta kiregisztrál, mert tetszem neki nagyon és szerinte így a korrekt)

nos ezzel a sráccal még levelezek a semmiről, mert korrekt akarok lenni ebben a kapcsolatban semmi találkozás, ilyesmi.

és nem tudom hogy ismerjem meg.

és közben lehet a barátom az igazi.

ez tipikus "Hufnágel pisti" eset, csak én még az elején vagyok.

Tudom, hogy érezni kellene ki a nagy ő, de hát bennem semmilyen megérzés nincs, mert vannak problémák, de hol ne lennének alapon nem érzek semmit előre.

ti mit gondoltok, tennétek, javasoltok?esetleg hasonló cipő?


2010. nov. 20. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég érdekes gondolkodásod van. Vagy akkor nekem :D Persze, hogy nem garancia, hogy a másik is egy életen át szeretni fog. Ebben csak reménykedni lehet. De manapság inkább azért van annyi válás, mert senki nem veszi már igazán komolyan a házasság intézményét, sokan 1-2 év együttlét után összeházasodnak, mikor még nem is ismerik a másikat rendesen, aztán összevesznek valamin és elválnak, mert kit érdekel az a papír... Én pl. nem így látom, és ha valakihez hozzámegyek, akkor tőle engem már csak a halál választhat majd el.

De mégis ha nem elég neked a szerelem, akkor mi alapján akarsz dönteni?

2010. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

pl olyan alapján, hogy kitart mellettem jóban rosszban

ez meg nagyfokú bizalmat igényel a másik felé

olyan így, mintha függnék tőle


pl vannak olyanok, akiknek nincs önbizalmuk(kapcs.függők) ők tuti, nem hagyják el soha a párjukat

de ugye nem ez az egészsége gondolkodás


vagy érezném legalább az összetartozás érzését, amikor pl egy harmadik olyan idegen, mert nem tud semmit, ezért nem férkőzhet be közénk

írok példát, hülyén hangzik, de ilyesmi hiányzik: mint amikor két embernek van egy titka, amit senki nem tud, csak ők, ez összeköti őket

nem tudom ebből lejön e az az érzés, ami nekem hiányzik ebből a kapcsolatból

tehát nem érzem magam pótolhatatlannak tulajdonképpen

és a legeslegtöbb kapcsolatban/házasságban sincs meg ez

nos, pl ez alapján

2010. nov. 21. 12:12
 13/14 A kérdező kommentje:

nem tudom érthető e, ezért írok még az érzésről

általában filmekben ezt jól látni

pl amikor megszervezik hogy legyen egy bankrablás és össze kerül egy nő és férfi. mire minden megvan, tuti, hogy összejönnek és együtt rabolgatnak tovább

tehát egyikük sem fog leállni pl egy napi 8 órás, becsületes valakivel járni

mert mindkettő zsivány, összetartoznak


idiótábbnál idiótább példák jutnak eszembe, de remélem át tudom adni mi ez az érzés, ami szerintem szükséges két ember közé, ami összetart (és az nem a gyerek, mielőtt felmerülne)

2010. nov. 21. 12:29
 14/14 A kérdező kommentje:

tehát egy rugóra jár az eszük, a habitus, az identitás

VALÓBAN közös az életük tehát VALAMITŐL különlegesebb, amit egy szomszéd/kollega NEM tud pótolni

remélem le jött, amit megakarok fogalmazni

2010. nov. 21. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!