Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy ő a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy ő a nagy ő, ha kapcsolat alatt nem járhatok mással is?

Figyelt kérdés

A párommal kb 1,7 hónapja vagyok. nem minden happy, de hol az. Kezd komolyra fordulni, összeköltözés, bla bla. Már lassan félek, hogy a kezem is megkéri.

ugyanis beszélgettem egy sráccal, és első!telobeszélgetésnél már ki is lőtte magából azt, amit a páromban utáltam.

(magyarázat: a párommal társkerin ismerkedtem meg, de járásunk 4. hónapjában sem regizett ki - ellenben a srác, ezt nem tudva - szintén társkeriről - első beszélgetésnél, randi előtt!azt mondta kiregisztrál, mert tetszem neki nagyon és szerinte így a korrekt)

nos ezzel a sráccal még levelezek a semmiről, mert korrekt akarok lenni ebben a kapcsolatban semmi találkozás, ilyesmi.

és nem tudom hogy ismerjem meg.

és közben lehet a barátom az igazi.

ez tipikus "Hufnágel pisti" eset, csak én még az elején vagyok.

Tudom, hogy érezni kellene ki a nagy ő, de hát bennem semmilyen megérzés nincs, mert vannak problémák, de hol ne lennének alapon nem érzek semmit előre.

ti mit gondoltok, tennétek, javasoltok?esetleg hasonló cipő?


2010. nov. 20. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen felmerül benned, akkor egyértelmű, hogy nem ő a nagy ő... Szerintem nem is vagy szerelmes, szóval nincs sok értelme a fiúval folytatnod a kapcsolatod.
2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy nem lennék szerelmes

hanem egy összeköltözés, meg életre szóló dolgok szerintem nagyon komoly dolgok, és szeretenék az eszem szerint dönteni

vagy ez mindig ilyen zsákbamacska dolog, max elválnak az emberek???

hát én nem így akarom

az "igent" és "határozott igennek"akarom mondani ha ott leszek

2010. nov. 20. 21:53
 3/14 A kérdező kommentje:

*én

mikor érzi magát valaki elhatározva?

2010. nov. 20. 21:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor sem hiszem, hogy igazán szerelmes vagy, ha közben egy másik fiúval levelezgetsz és szeretnéd megismerni, csak a barátod miatt nem találkozgatsz vele. És az is erre enged következtetni, ahogy a mostani kapcsolatodról beszélsz "kezd komolyra fordulni összeköltözés blabla. már lassan félek, hogy a kezem is megkéri."

1. Mi 34 hónapja vagyunk együtt, mégis még mindig repkednek a lepkék a hasamban mielőtt találkozunk és rózsaszín felhőkön úszkálok minden eltöltött pillanatban... És örömmel újságolom majd mindenkinek, ha összeköltözünk, nem pedig ilyen tényként közlöm, mintha elő lenne írva, hogy x hónap után össze kell költözni, és emiatt már azt mondhatom, hogy komolyra fordultak a dolgok. És abszolút nem félek, hogy a barátom megkéri a kezem- egyrészt ismerem annyira, hogy most még nem tenné, de ha mégis, akkor boldogan mondanék neki igent 20 évesen. Amúgy gondolom 17 hónapot akartál írni. Sajnálom, de az írásodból inkább az tűnik ki, hogy még nem élted ki magad, és félsz, hogy az egész életedet egy fiú mellett "kell" töltened... :/

2010. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha kitekintgetsz egy kapcsolatból, akkor ott valami hiányzik. Elsősorban a szerelem.
2010. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem 17 hónap

1,7 éve (nincs kettő, de 1,5-en túl)

és nemhiszem, hogy a szerelemhiány az ok, amiért bizonytalankodom, hanem nincs megérzésen

és mintha azt írnátok, hogy szereélmből kell házasodni, ez ok, de a szerelem NEM GARANCIA arra, hogy életen át működni fog!

2010. nov. 20. 23:06
 7/14 A kérdező kommentje:

*szerelemből

én más szempontokat akarok figyelembe venni

2010. nov. 20. 23:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Márpedig szerintem szerelemből kell házasodni, és az igaz szerelem kitart életed végéig- így a házasságod is azzal, aki szeretsz. Engem semmi más nem fog érdekelni, mikor IGEN-t mondok. Mi valószínűleg addigra már éltünk is együtt valamennyit, és tudom, hogy csak akkor kéri meg a barátom a kezem, ha már biztosítani tudja egy családnak a megélhetést (mivel én orvosként nem sokat viszek majd haza...). De ismerek olyat is, akinek 1,5 év után kérték meg a kezét, és csak az esküvő után fognak összeköltözni, mert mindketten olyan elveket vallanak, hogy az csak összeházasodás után való. A szerelem az, ami összetart egy igazi kapcsolatot.

És ha igazán szereted a másikat, akkor bármilyen gondon átküzditek magatokat életetek során (nem véletlenül fogadod meg azt az esküvőn, hogy jóban- rosszban...). Nem kell ehhez megérzés, csak az érzés, hogy igen, őt akarom egész életemben. Ha nem érzed ezt, akkor nem ő a megfelelő ember.

2010. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ha azt is érzem, az nem garancia arra, hogy ő is ezt fogja érezni x év után

(lásd hányan válnak, lásd hányan csalják a párjukat)

2010. nov. 20. 23:37
 10/14 A kérdező kommentje:

pont a szerelem a legnagyobb rizikófaktor

amiért a legkeményebben kell küzdeni, hogy fennt maradjon


én nem ez alapján akarok dönteni

2010. nov. 20. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!