Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha tetszem egy (félénk) lánynak?

Figyelt kérdés
Tudom a szem és a mosoly sok mindent elárul de valami útmutatót tudna valaki adnai hogy mit is keressek?
2010. nov. 20. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Imádom ezeket a kérdéseket. Nem, nem tudunk mondani ilyeneket, ez minden egyes embernél más és más.


De a lényeg csak annyi: szeretnél tőle valamit?

2010. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, csak nem ártana tisztában lennem ezzel az elején, és köszönöm hogy időt fordítottál rám
2010. nov. 20. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Tisztában lenni. Feltételezem, neked tetszik a lány. Menj oda, és hívd el beszlgetni, pizzázni, sétálni. Akármi. Ismerd meg, és jobban fogsz tudni ezekre a kérdésekre válaszolni, mint itt bárki.
2010. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
77% -nál a pont!
2010. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, márcsak erre szeretnék kapni valami ötletet és gozok : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2010. nov. 20. 21:43
 6/7 A kérdező kommentje:
2010. nov. 20. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég régi a kérdés, de én válaszolok, hátha egy szintén tanácstalan srác olvassa.

Én lány vagyok, 21 éves és totálisan odavagyok az egyik munkatársamért.

Hónapokig egy szót sem szóltunk egymáshoz, mégcsak nem is köszönt, de arra lettem figyelmes, hogy minden alkalommal, amikor elmegy mellettem összeakad a tekintetünk. Egyszerűen vonzottuk egymást. Én természetesen azonnal a lehető leggyorsabban elpillantottam zavaromban. Majd elértem, hogy közös társasággal mehessünk ebédelni, és ott szépen lassan összebarátkoztunk. Amikor a közelemben van, szinte kiver a víz, és nagyon zavarban tudok lenni, ami biztosan látszik is, legalább kicsit. Vele teljesen máshogy viselkedem, mint a többi férfi kollégával. A kiszemeltemmel egyszerűen nem tudok annyira közvetlen lenni, mint a többiekkel. Amikor vele beszélek minden mondatomat 2x meg kell gondolnom, mert a lehető legjobb benyomást akarom kelteni. Ha beszél csak rá figyelek, és mikor nem néz rám az arcát fürkészem. Ha tetszel egy lánynak, vagy ha vonzalom van két ember között, azt érezned kell. Én érzem köztünk a vonzalmat, de kérdés, hogy én neki csak tetszem, vagy esetleg barátnőként is eltudna-e képzelni. Az biztos, hogy én a karjaiba vetném magam legszívesebben, de mivel egy "kemény és nehezen kapható" lány vagyok, ezért fent kell tartanom a látszatot, és ezt nem tehetem. Természetesen azt várom, hogy végre elhívjon már randizni. Mielőbb :D :D

2018. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!