Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a megnyilvánulások minek...

Ezek a megnyilvánulások minek a jelei? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy pár hete ismerjük egymást. Nem tudom mire véljem ezeket a dolgokat:

-mikor találkozunk, mindig szól valami frappánsat

-ha csönd van, akkor általában ő keres valami témát

-érdeklődik, hogy mi volt a suliban/milyen napom volt

-mikor viccelődöm, akkor hangosan nevet rajta

-figyeli mikor mit csinálok, és mindig "beleköt"


És ma pl mikor dolgozott kimentem, erre odajött hozzám, és leült beszélgetni. Mondtam, hogy inkább bemegyek, mert nem akarom feltartani munka közben. Erre mondta, hogy "ááá, nem baj, meg én őt nem tartom fel" Máskor meg mondtam neki, hogy de jó, hogy az egyik kollégája nincs itt, mert mindig csak zavar engem. Aztán hozzátette, hogy nem baj, majd én zavarlak téged helyette is, és mosolygott.


Ezek annak is lehetnének a jelei, hogy talán tetszem neki, de mivel tapasztalatlan vagyok, nem tudom mire vélni....


2010. máj. 7. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Felkeltetted az érdeklődését:)

Ha nincs barátnője, akkor szabad az út:)

2010. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki!
2010. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szimpatikusnak talál, kedvel Téged!! :) Sok sikert kívánok, h összejöjjetek! :)

20/L

2010. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igazán azt sem tudom, hogy én hogyan viszonyuljak hozzá.

Próbálok vele kedves lenni, viccelődni, beszélgetni vele, de annyira zavarban vagyok ha beszélgetünk, hogy legszívesebben elfutnék. :D


Ráadásul a nővéremnek említettem ezeket a dolgokat amiket a fiú mondott, és azt mondta, hogy ne vegyem komolyan, nem is biztos, hogy tetszem neki, csak unatkozik.

Sajnálnám, mert kezdem megkedvelni....

2010. máj. 7. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kedveld meg, nyugodtan ismerkedj vele, nyugodtan randizz vele, nyugodtan jöjjetek össze, nyugodtan.....:D:D


Szóval NYUGODTAN! :)

2010. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

korotok?

Szerintem bejössz neki(ez nem kérdés), de h járna-e veled azt nyilván korai eldönteni. hajrá!

2010. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező.

Ha komoly a srác,mármint komoly a viselkedése,egyértelműen tetszel neki,így próbálja érzelmeit kimutatni :)

Javaslom hogy 1-ről kettőre lépj amikor csinál valamit,reagálj rá valamilyen módon,és hidd el ez alapja lesz egy kapcsolatnak egy jó idő után.

2010. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!