Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a nő, aki "veszélyes...

Milyen az a nő, aki "veszélyes"? Volt már ilyen nővel dolgod? Mik az ismertető jelei? Mit csinált?

Figyelt kérdés
Idióta válaszokat köszönöm nem kérek.
2011. máj. 26. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Az a nő akibe bele van táplálva a "MIÉRT" szó az nagyon veszélyes és idegesítő.
2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Veszélyes, mert olyan típusú a viselkedése, az egész megjelenése, hogy provokál vele (kinek jó, kinek rossz értelemben), de mégsem lépi át az a határt, ami egyértelművé tenné a szándékait.
2011. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Úgy használja ki a pasikat,hogy azok észre sem veszik.Max csak a végén jönnek rá.De akkor már mindegy!
2011. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez veszélyesnek tünik:


[link]

2011. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Rideg, olyan akire ránézel és azt gondolod h ennek durva válásai lesznek.
2011. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A férjem néha mondja, hogy veszélyes egy nőszemély vagyok... Ő ezt olyan értelemben gondolja, hogy szerinte nagyon vonzó vagyok, aki sokszor nem is tudatosan, de az ujjai köré csavarja pikk-pakk a pasikat. Annak idején mikor épphogy megismerkedtünk, egy szórakozóhelyen volt a harmadik randink. Én 2 barátnőmmel mentem le, ő szintén barátokkal. Késtek fél órát a fiúk, mire leért az én drágám, már ott legyeskedtek körülöttünk/főleg körülöttem a pasik, akikkel csak beszélgettünk, hisz nem fogok elküldeni senkit sem, de persze nem is hülyítettem őket. Csak egyszerűen jó volt beszélgetni. Nem vagyok egy Barbie baba, de a kisugárzásom állítólag erős. Azóta összeházasodtunk, van egy 3 éves kislányunk, és néha-néha ha elmegyek a barátnőimmel is éjszaka kikapcsolódni, viccesen mindig odamondja, hogy csak óvatosan a pasikkal... :)
2011. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Aki édeleg, bájolog neked, mindig a kedvedre tesz, semmiben nem mond ellent, inkább hallgat, inkább öltözködik és festi magát, hogy tetsszen neked. Mindezt csinálja addig, amíg feleségül nem veszed.

Két érdeke lehet: a vagyonod vagy hogy gyereket akar. Amint ez megvan, szép lassan befejezi a színjátékot és előjön igazi arca. Ilyenkor keletkeznek a házi sárkányok.

Csoda, hogy az okos férfiak óvatosak?! A nem veszélyes nő pedig az őszinte fajta, aki lehet néha ellent mond neked és nem hajlandó mindenre, de amire igen, arra mindig, tehát bízhatsz benne, számuk kicsi.

2011. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
kivétel nélkül minden nő veszélyes....csak ki kell belőlük hozni az állatot....
2011. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Idióta kérdéseket meg mi nem kérnénk, mégis tizesével írod ki...
2011. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Veszélyes az a nő, amelyik gondolkodik.
2011. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!