Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a nő, aki "veszélyes...

Milyen az a nő, aki "veszélyes"? Volt már ilyen nővel dolgod? Mik az ismertető jelei? Mit csinált?

Figyelt kérdés
Idióta válaszokat köszönöm nem kérek.
2011. máj. 26. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

ma 15:22

komolyan? ez a csaj?? hát akkor téged nem lenne nehéz riogatni éjjel :D

2011. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%

"komolyan? ez a csaj??"


Nézd meg a filmet, utána lesz rémísztő:-)

2011. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
Mindig a nő győz a végén!
2011. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pszichopata.
2011. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ugyan nem engem kérdeztél, de nekem mondta már egy pasi ismerősöm, hogy veszélyes vagyok.

Nem voltam vele undok, se rideg, kedves voltam vele mint bárki mással.

Mikor kérdeztem, mire érti, azt válaszolta hogy a férfi nemre vagyok veszélyes, a vonzerőmmel, és hogy őt is sikerült elbűvölnöm. :)


Lehet más értelemben is használják, de én 6.-os válaszolóval értek egyet, szerintem az olyan nőkre értik akik nemcsak szépek, hanem bájosak, elbűvölőek, van kisugárzásuk és szinte bármelyik pasit az ujjaik köré csavarják.

2019. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!