Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy kb. 2,5 hete összejöttem egy sráccal. Ebben a két hétben, minden este rám ír msn (ha fent vagyok), minden zh-m előtt és után ír egy sms-t, hogy hogyan ment... ahova kiírok valamit (lásd; iwiw, facebook, twitter) egyből kommentál, reagál rá. De a legjobban azon döbbentem meg, hogy egyik este (kemény zh-s hét után, hullaként csak annyira mentem fel,hogy valami fontosat megírjak barátnőmnek), közölte velem, hogy majd milyen jót fog tenni nekem a hétvégi (szombati,vasárnapi) találkozásunk. Csak, hogy ezt velem elfelejtette megbeszélni! Úgyhogy ezen rendesen ki is akadtam, és ezalatt a 2 hét alatt egyre jobban azt érzem, hogy "megfojt", nem hagy levegőt venni... hogy veszélybe került a függetlenségem, az önállóságom és az, hogy a szabadidőmet egyedül én osszam be, úgy ahogy szeretném és vele, ill. másokkal akkor találkozzak amikor én szeretnék.

Szóval Ti mit csináltok a helyemben? Beszélnétek vele, hogy kicsi vegyen vissza magából, mert így kicsit sok(kkk). Vagy a sokkal drasztikusabb lépést választanátok és kidobnátok?


Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 20. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, ez már valóban nagyon túlzás.

Ha éreznék iránta valamit, akkor először megpróbálnám megbeszélni és akkor szakítanék, ha a helyzet nem változik, ha még nem alakult ki bennem semmi, akkor most szakítanék.

2010. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy kifogtál egy olyan pasit aki törődik veled! Lehet, hogy a hétvégére valami meglepi programot talált ki és azért nem szólt eddig, és te meg egyből leoltod! Nagy kincs ám egy ilyen pasi!
2010. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem törődés és a szabad akarat elvétele között ég és a föld különbség van.
2010. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg vele ha annyira zavar a dolog.Nem feltétlen kell temetni a kapcsolatot.Szerintem lehet csak az van a héttérben h szerelmes:)Gondolkozz fordítva:te ha valakit zsretsz nem szeretnél állnadóan vele lenni?Ha igazán voltál már szerelmes akkor ott ez van.Ha te nem ilyen vagy akkor beszéld meg vele,biztos megérti,ha meg nem akkor meg jobb ha már most kiderül h nem lehet vele megbeszélni alapvető dolgokat és az sem utolso ha nem sértődékeny hanem kész tenni értetek.
2010. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit éreztesd vele, hogy "nem a farok csóválja a kutyát", vagyis nem pattansz, amikor ő úgy gondolja!...


Amikor ő előre megírja, mikor fogtok találkozni, akkor NE ÉRJ RÁ (van valami más dolgod), szoktasd hozzá, hogy előbb megkérdezze: ráérsz-e egyáltalán?!


2-3 ilyen eset után meg fogja szokni, hogy nem ő vezényel, hanem te!!!


Minden csak szoktatás kérdése!... :-DDDD

2010. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha alapból nem tetszik a srác, dobd ki. Ha meg egyébként tetszik, akkor te is tudod korlátozni a csevegések idejét. Msn-en alapból tiltsd le, és csak akkor oldd fel a tiltást, ha beszélgetni akarsz vele, akkor nem fog tudni éjjel-nappal zaklatni. A kommentjeivel meg ne foglalkozz. Azt esetleg finoman a tudtára adhatod, hogy neked a szerelem kialakulásához szükséged lenne némi hiányérzetre is vele kapcsolatban, ha állandóan a nyakadon lóg, csak herótod lesz tőle.
2010. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Élőben is összejöttetek,vagy csak a neten?:o
2010. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon bejössz neki,ami neked fàrasztó lehet.Viszont biztosan azért is keres,mert örül,hogy talàlkozott veled.
2010. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Nem csak neten jöttünk össze, mert az első héten 2-3 naponta találkoztunk, amikor pedig zh-ztam, akkor zh-k után...


Nekem ez a törődés inkább már azt az érzést kelti bennem, mintha ki akarna sajátítani... Az előző barátaim is törődtek vele, de nem vitték ennyire túlzásba (nem ezt az érzést váltották ki belőle). Lassan inkább a rokonszenvből, ellenszenv lesz...(ahogy egyikőtök írta).


Valamelyik válaszoló írta, hogy ha már voltam igazán szerelmes, akkor biztos úgy voltam akkor, hogy mindig vele akartam lenni. Voltam igazán szerelmes, de soha nem volt azt, hogy állandóan, minden percben vele akartam lenni, nem "lógtam" a nyakán, hagytam szabadteret... és mégis igazán szerelmes voltam.


Nem igazán vagyok az a típus, aki ha valakivel összejön, akkor egyből csak rajta lógok és meg akarom mutatni a világnak, hogy ő a párom, csak az enyém és senki másé... Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem tudok szeretni, vagy nem szeretem ha szeretnek... "csak hagyjuk azért élni a másikat is".


Vagy esetleg, lehet azért érzem ezt most sok(kk)nak, mert az előző kapcsolatban a végére keményen rövid pórázt kaptam és nem akarok még egyszer így járni? és most ezt is úgy érzékelem, mintha az lenne?

2010. nov. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!